Specjalny serwis na czas pandemii dla przedsiębiorców PAIH24: 22 334 99 55
Wydarzenia
Strona główna > Wydarzenia
14 marca 2019

II Międzynarodowa Konferencja „Jak sprzedać polskie produkty na rynkach międzynarodowych?"

JESTEŚMY WSPÓŁORGANIZATOREM
Zachęcona sukcesem przeprowadzonej 24 października 2018 roku w Katowicach I. Międzynarodowej Konferencji „Jak sprzedać polskie produkty na rynkach międzynarodowych?”, redakcja portalu Industrystock.pl zaprasza na jej drugą edycję, która odbędzie się w Rzeszowie 14-15 marca 2019 roku. W roli prelegentów wystąpią m.in. kierownicy biur handlowych PAIH w Mińsku i Kijowie.

jak_sprzedawac_polskie_produkty_banner


Dlaczego Rzeszów?

Bo to prężny ośrodek gospodarczy, stwarzający doskonałe warunki dla rozwoju nowoczesnych, proeksportowo zorientowanych przedsiębiorstw.

Dla kogo?

To wyjątkowe Wydarzenie skupiać będzie w jednym miejscu doborowe grono osób zaangażowanych w procesy internacjonalizacji polskich produktów, know-how oraz polskiej gospodarki - menadżerów, przedsiębiorców, przedstawicieli biznesu.

Konferencja jest jednym z nielicznych wydarzeń na polskim rynku, które stawia na rozwój, poszerzanie kompetencji i efektywną współpracę całego sektora eksporterów i polskich firm chcących poszerzać swoją działalność na rynkach zagranicznych.
Kompleksowa i interdyscyplinarna wiedza międzynarodowego grona wykładowców poparta będzie praktycznymi informacjami na temat efektywnego prowadzenia działań na zróżnicowanych rynkach eksportowych.

Pierwszemu dniu obrad nadaliśmy strukturę panelową. Każdy z paneli będzie składał się z dwóch części: eksperckiego wprowadzenia oraz moderowanej, zakończonej konkluzjami debaty zaproszonych ekspertów - praktyków - i słuchaczy.
Drugi dzień konferencji w całości poświęcimy zajęciom warsztatowym, podczas których - pod okiem eksperta - przećwiczymy postępowanie w szeregu sytuacjach, jakie mogą nam się przydarzyć podczas kontaktów i negocjacji na rynkach eksportowych.

Czas na nawiązywanie i zacieśnianie kontaktów biznesowych

Zwieńczeniem pierwszego dnia konferencji będzie bankiet, podczas którego, w niezobowiązującej atmosferze, będziemy mogli lepiej się poznać, wymienić doświadczenia i - co szczególnie ważne - nawiązać szereg trwałych i owocnych kontaktów biznesowych.


Załącznik:

 
Zapowiedź:Więcej informacji na stronie wydarzenia.

Kontakt do organizatora:


Kontakt dla mediów:Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

ul. Krucza 50

00-025 Warszawa


Wszystkie prawa zastrzeżone; Wyłączenie odpowiedzialności

Biuletyn Informacji Publicznej PAIH internetART
Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Akceptuję politykę prywatności Portalu zamknij