Infolinia: 800 800 120
  • Facebook
  • Youtube
  • Twitter
Wydarzenia
Strona główna > Wydarzenia
14 marca 2019

II Międzynarodowa Konferencja „Jak sprzedać polskie produkty na rynkach międzynarodowych?"

JESTEŚMY WSPÓŁORGANIZATOREM
Zachęcona sukcesem przeprowadzonej 24 października 2018 roku w Katowicach I. Międzynarodowej Konferencji „Jak sprzedać polskie produkty na rynkach międzynarodowych?”, redakcja portalu Industrystock.pl zaprasza na jej drugą edycję, która odbędzie się w Rzeszowie 14-15 marca 2019 roku. W roli prelegentów wystąpią m.in. kierownicy biur handlowych PAIH w Mińsku i Kijowie.

jak_sprzedawac_polskie_produkty_banner
Dlaczego Rzeszów?


Bo to prężny ośrodek gospodarczy, stwarzający doskonałe warunki dla rozwoju nowoczesnych, proeksportowo zorientowanych przedsiębiorstw.

Dla kogo?

To wyjątkowe Wydarzenie skupiać będzie w jednym miejscu doborowe grono osób zaangażowanych w procesy internacjonalizacji polskich produktów, know-how oraz polskiej gospodarki – menadżerów, przedsiębiorców, przedstawicieli biznesu.

Konferencja jest jednym z nielicznych wydarzeń na polskim rynku, które stawia na rozwój, poszerzanie kompetencji i efektywną współpracę całego sektora eksporterów i polskich firm chcących poszerzać swoją działalność na rynkach zagranicznych.
Kompleksowa i interdyscy¬plinarna wiedza międzynarodowego grona wykładowców poparta będzie praktycznymi informacjami na temat efektywnego prowadzenia działań na zróżnicowanych rynkach eksportowych.

Pierwszemu dniu obrad nadaliśmy strukturę panelową. Każdy z paneli będzie składał się z dwóch części: eksperckiego wprowadzenia oraz moderowanej, zakończonej konkluzjami debaty zaproszonych ekspertów – praktyków – i słuchaczy.
Drugi dzień konferencji w całości poświęcimy zajęciom warsztatowym, podczas których – pod okiem eksperta – przećwiczymy postępowanie w szeregu sytuacjach, jakie mogą nam się przydarzyć podczas kontaktów i negocjacji na rynkach eksportowych.

Czas na nawiązywanie i zacieśnianie kontaktów biznesowych

Zwieńczeniem pierwszego dnia konferencji będzie bankiet, podczas którego, w niezobowiązującej atmosferze, będziemy mogli lepiej się poznać, wymienić doświadczenia i – co szczególnie ważne – nawiązać szereg trwałych i owocnych kontaktów biznesowych.


Załączniki:

 
Zapowiedź:Więcej informacji:

https://konferencjaeksport.elamed.pl

 
Kontakt do organizatora:
Justyna Pich
Kierownik projektu
justyna.pich@industrystock.pl
Tel. 885  058 817

Kontakt dla mediów:
Łukasz Cholewa
Specjalista ds. PR
lukasz.cholewa@industrystock.pl
Tel. 885 058 811Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

ul. Krucza 50

00-025 Warszawa

e-mail dla inwestorów: invest@paih.gov.pl
e-mail dla eksporterów: eksport@paih.gov.pl

Wszystkie prawa zastrzeżone; Wyłączenie odpowiedzialności

Biuletyn Informacji Publicznej PAIH internetART
Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Akceptuję politykę prywatności Portalu zamknij