Specjalny serwis na czas pandemii dla przedsiębiorców PAIH24: 22 334 99 55
Aktualności
Strona główna > Aktualności
11 lutego 2019

Energy Mexico 2019 - targi i kongres sektora energetycznego w Meksyku

W dniach 29-31 stycznia 2019 r. w Mexico City odbyło się Expo&Congress Energy Mexico Oil, Gas and Power. Wydarzenie skupiające podmioty zaangażowane w sektor energetyczny w Meksyku lub firmy wciąż poszukujące możliwości wejścia na lokalny rynek. W trakcie targów odbył się również międzynarodowy kongres, który gościł branżowych ekspertów z instytucji rządowych, sektora prywatnego i innych organizmów krajowych i międzynarodowych.

Energy Mexico


Przestrzeń wystawienniczą, którą odwiedziło ZBH Meksyk w celu nawiązania kontaktów dla polskich firm, zdominowały firmy pracujące w tym sektorze na całym świecie. Lista wystawców była imponująca i bardzo wyspecjalizowana. Odwiedzający mogli porozmawiać z przedstawicielami firm, które na co dzień oferują rozwiązania do eksploracji gruntów morskich, naziemnych oraz innych, niekonwencjonalnych sposobów poszukiwania źródeł. Obecni byli również dostawcy instalacji do transportu gazu oraz jego przechowywania i wiele innych.


Energy Mexico


Dzięki reformie energetycznej z 2013 roku, Meksyk wyrasta na lidera w sektorze energetycznym na poziomie światowym. Jest to bardzo interesujący rynek zwłaszcza dla producentów rozwiązań dla odnawialnych źródeł energii.Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

ul. Krucza 50

00-025 Warszawa


Wszystkie prawa zastrzeżone; Wyłączenie odpowiedzialności

Biuletyn Informacji Publicznej PAIH internetART
Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Akceptuję politykę prywatności Portalu zamknij