Specjalny serwis na czas pandemii dla przedsiębiorców PAIH24: 22 334 99 55
Aktualności
Strona główna > Aktualności
10 lutego 2019

MoU podpisane przez indyjskie ACMA i polskie SDPM

4 lutego 2019 r. odbyło się seminarium biznesowe zorganizowane przez Polską Agencję Inwestycji i Handlu (PAIH) w Warszawie z udziałem Ambasadora Indii w Polsce oraz przedstawicieli indyjskiej Automotive Component Manufacturers Association of India (ACMA) i polskiego Stowarzyszenia Dystrybutorów i Producentów Części Motoryzacyjnych (SDPCM).

ACMA


4 lutego 2019 r. 10-osobowa delegacja z indyjskiego stowarzyszenia części motoryzacyjnych Automotive Component Manufacturers Association of India (ACMA) na czele z Prezesem A. Venkataramani, wzięła udział w seminarium biznesowym zorganizowanym przez Polską Agencję Inwestycji i Handlu (PAIH) w Warszawie. W seminarium udział wzięli przedstawiciele Ambasady Indii w Polsce, Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii, PAIH, Indo-Polish Chamber of Commerce oraz Stowarzyszenia Dystrybutorów i Producentów Części Motoryzacyjnych (SDCM).

ACMA i SDCM podpisały MoU w obecności Ambasadora Indii w Polsce Tsewang Namgyala i p.o. Prezesa PAIH Krzysztofa Sengera. Seminarium biznesowe zostało zakończone sesją B2B i sesją networkingową.Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

ul. Krucza 50

00-025 Warszawa


Wszystkie prawa zastrzeżone; Wyłączenie odpowiedzialności

Biuletyn Informacji Publicznej PAIH internetART
Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Akceptuję politykę prywatności Portalu zamknij