Specjalny serwis na czas pandemii dla przedsiębiorców PAIH24: 22 334 99 55
Wydarzenia
Strona główna > Wydarzenia
31 stycznia 2019

Konferencja RENPOWER UKRAINE 2019

Kijów, Ukraina
Zagraniczne Biuro Handlowe PAIH w Kijowie w imieniu organizatorów Euroconvention Global zaprasza do udziału w drugiej edycji konferencji Renpower Ukraine - Odnawialna energetyka & Inwestycje w Infrastrukturę Energetyczną.

RENPOWER UKRAINE 2019


Na RENPOWER UKRAINE 2019 zarejestrowało się ponad 150 uczestników z 28 krajów. Jest to platforma informacyjna i platforma B2B służąca do spotkań sektora energetycznego, w tym jego kluczowych interesariuszy, organów regulacyjnych, międzynarodowych instytucji finansowych oraz głównych lokalnych i międzynarodowych uczestników rynku.

Sektor energetyki odnawialnej na Ukrainie jest bardzo dynamiczną i szybko rozwijającą się branżą, to też wymaga od wszystkich zaangażowanych osób bycia na bieżąco ze zmianami regulacyjnymi, instytucjonalnymi i technologicznymi, wpływającymi na jego rozwój. Urzędnicy i eksperci z branży energetycznej podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem, a także rekomendacjami dla sektora w 2019 roku.

W programie zaplanowano szereg paneli poświęconych reformom rynku elektroenergetycznego na Ukrainie w 2019 r. Deweloperzy projektów, dostawcy technologii i rozwiązań, inwestorzy, finansiści i eksperci będą się zastanawiali, w jaki sposób zostanie rozwiązany kluczowy problem - oddzielenie produkcji od przesyłania i dystrybucji prądu, które w ostateczności ma doprowadzić do powstania naprawdę konkurencyjnego sektora dystrybucji. Zostanie również poruszony temat aktualnego stanu zużycia energii i potrzeb wsparcia ze strony państwa przy uruchamianiu nowych mocy generacyjnych ze źródeł odnawialnych, a także sposobów i źródeł finansowania nowych projektów w energetyce alternatywnej. Paneliści szczegółowo skupią się na nowym projekcie ustawy, którego celem jest zapewnienie konkurencyjnych warunków dla generacji prądu z odnawialnych źródeł.

Kontakt:


Załącznik:Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

ul. Krucza 50

00-025 Warszawa


Wszystkie prawa zastrzeżone; Wyłączenie odpowiedzialności

Biuletyn Informacji Publicznej PAIH internetART
Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Akceptuję politykę prywatności Portalu zamknij