Specjalny serwis na czas pandemii dla przedsiębiorców PAIH24: 22 334 99 55
Wydarzenia
Strona główna > Wydarzenia
17 stycznia 2019

Misja biznesowa do Indii

Gandhinagar
PAIH we współpracy z MPiT organizuje misję biznesową do Indii, której kluczowym elementem będzie szczyt Vibrant Gujarat. Do udziału zapraszamy szczególnie polskie firmy z sektora budownictwa infrastrukturalnego, maszyn i urządzeń, ochrony środowiska, produkcji mebli, rolno-spożywczego i przetwórstwa spożywczego.

*Informujemy, że możliwość udziału w misji mają też firmy spoza wcześniej rekomendowanych branż. Wydłużyliśmy także termin zapisów - do środy, 12 grudnia, do godz. 14:00. Zostało tylko kilka wolnych miejsc!!!

Szczyt Vibrant Gujarat to spotkanie liderów biznesowych i politycznych organizowane co dwa lata od 2003 r. z udziałem premiera Indii. Odbędzie się odbędzie się w Gandhinagar, Gudźarat (lotnisko Ahmedabad) w dniach 18-22 stycznia 2019 r. Więcej informacji o wydarzeniu: https://vibrantgujarat.com/.

W przeddzień szczytu, tj. 17 stycznia, Zagraniczne Biuro Handlowe PAIH w Mumbaju zorganizuje konferencję i rozmowy B2B. Każdy uczestnik misji będzie mógł zaprezentować swoją ofertę, a także spotkać się z przedsiębiorcami indyjskimi.

Organizatorzy pokrywają koszty wynajmu powierzchni wystawienniczej oraz zabudowy stoiska, organizacji konferencji i spotkań B2B, a także transportu lokalnego. Koszty przelotu do Indii, zakwaterowania, ubezpieczenia, wizy, tłumaczeń, wyżywienia oraz koszty związane z pobytem w Indiach przedsiębiorcy ponoszą we własnym zakresie.

PAIH zapewnia wsparcie logistyczne i informacyjne (uzyskanie wiz, rekomendacja lotów i hoteli).

Prosimy o rejestrację do 12 grudnia 2018 r.

Pytania dotyczące misji (o tytule: "Vibrant Gujarat") prosimy kierować na adres: sandra.malgrab@paih.gov.pl.Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

ul. Krucza 50

00-025 Warszawa


Wszystkie prawa zastrzeżone; Wyłączenie odpowiedzialności

Biuletyn Informacji Publicznej PAIH internetART
Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Akceptuję politykę prywatności Portalu zamknij