Specjalny serwis na czas pandemii dla przedsiębiorców PAIH24: 22 334 99 55
Aktualności
Strona główna > Aktualności
15 stycznia 2019

Long Hau Industrial Park - Impreza podsumowująca rok 2018 z podziękowaniem dla klientów

Firma Long Hau Corporation zorganizowała imprezę podsumowującą rok 2018 w celu podziękowania swoim wiernym klientom za współpracę w ubiegłych latach.

Wietnam Long Hau


W programie wzięli udział dyrektorzy i przedstawiciele firm działających na terenie parku przemysłowego Long Hau oraz inni partnerzy handlowi spółki Long Hau. Z tej okazji przedstawiono też nowo otwarty, trzeci park przemysłowy w prowincji Da Nang w centralnej części Wietnamu.


Wietnam Long HauPrzedstawiciele Zarządu Parku Przemysłowego Long Hau na przyjęciu.


Pod hasłem "All for customer’s satisfaction", w nadchodzącym czasie Korporacja Long Hau będzie w coraz większym stopniu poprawiać jakość i usługi użytku publicznego w parku przemysłowym Long Hau, aby sprostać maksymalnym potrzebom przedsiębiorstw, dążąc do zrównoważonego rozwoju.

Wydarzenie jest jednym z działań Long Hau Corporation regularnie odbywających się pod koniec każdego roku, aby podziękować za współpracę, budować zaufanie i utrzymywać dobre relacje pomiędzy firmą a klientami przedsiębiorstwami strefy przemysłowej Long Hau.


Wietnam Long Hau


Otwarcie Parku Przemysłowego Long Hau 3

Niedawno Long Hau otworzył trzeci park przemysłowy w prowincji Da Nang w centralnej części Wietnamu.

Da Nang jest pierwszym wysoko-technologicznym parkiem przemysłowym w Centralnym Wietnamie i trzecią wielofunkcyjną strefą high-tech w kraju. Ze strategicznym położeniem geograficznym, przylegającym do 6 parków przemysłowych w Danang i centralnych stref ekonomicznych, położonych przy wjeździe do korytarza gospodarczego Wschodnio-Zachodniego, Park wysoko-technologiczny ma stać się siłą napędową rozwoju nauki - technologii, gospodarki,a w szczególności społecznego regionu centralnego i środkowych wyżyn całego Wietnamu.


Wietnam Long Hau


Firmy zostaną zwolnione z podatku od towarów importowanych w celu stworzenia środków trwałych w zaawansowanych technologicznie projektach parków, takich jak maszyny, komponenty, środki transportu, materiały budowlane, które mają zastosowanie do całego projektu, zarówno w przypadku nowych, jak i rozszerzonych projektów inwestycyjnych. Ponadto firmy skorzystają również ze zwolnienia z cła przywozowego w ciągu 5 lat od rozpoczęcia produkcji w odniesieniu do krajowych materiałów, materiałów i komponentów, które nie zostały wyprodukowane lokalnie, a które zostały przywiezione w celu inwestycji w strefy zaawansowanych technologii.

Ponadto inwestorzy, eksperci i pracownicy będący Wietnamczykami mieszkającymi za granicą, a także cudzoziemcy pracujący bezpośrednio w strefach zaawansowanych technologii i członkowie ich rodzin są uznawani za osoby, którym przyznano wizy wielokrotnego wjazdu z odpowiednim terminem na wjazd.


Wietnam Long Hau


Fabryczny model został zaprojektowany zgodnie z nowoczesnymi standardami, pełnym pakietem biurowym i sprzętowym o elastycznej powierzchni 500-3 300 m2. Long Hau zapewnia również pełen zakres usług wsparcia w trakcie funkcjonowania przedsiębiorstw w Da Nang, w oparciu o doświadczenie i możliwości, które Long Hau wdrożył w ciągu ostatnich 12 lat.


Wietnam Long HauPolska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

ul. Krucza 50

00-025 Warszawa


Wszystkie prawa zastrzeżone; Wyłączenie odpowiedzialności

Biuletyn Informacji Publicznej PAIH internetART
Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Akceptuję politykę prywatności Portalu zamknij