Specjalny serwis na czas pandemii dla przedsiębiorców PAIH24: 22 334 99 55
Aktualności
Strona główna > Aktualności
8 stycznia 2019

Nowa polska marka kosmetyczna w Kanadzie

Polski producent naturalnych kosmetyków do pielęgnacji twarzy, ciała i włosów firma Clochee nawiązała współpracę z kanadyjskim dystrybutorem firmą Les Boutiquiers Apotikaire Inc.

Clochee logo

Clochee to kosmetyki naturalne i organiczne do pielęgnacji twarzy i ciała, które są w 100% ekologiczne. W produktach Clochee nie ma parabenów, silikonów, sztucznych aromatów czy barwników. Firma w swoich produktach stosuje wyłącznie surowce roślinne posiadające certyfikaty, pochodzące z kontrolowanych plantacji, które nie są testowane na zwierzętach. W kosmetykach nie ma też żadnych odzwierzęcych substancji, dlatego nadają się one dla wegan i wegetarian. Siłą Clochee jest nie tylko doskonała skuteczność, ale również jakość kosmetyków. Efektywność produktów Clochee potwierdzają liczne nagrody czołowych polskich magazynów dla kobiet. Misją firmy oprócz dostarczenia zdrowych produktów jest także zapakowanie ich w ekologiczny sposób, w opakowania z materiałów 100% po recyklingu i nadające się do recyklingu. Clochee jako pierwsza firma kosmetyczna w Polsce zastosowała dodatek d2w®, który zmienia tworzywo sztuczne opakowania w degradowalne.

Firma w swoich planach zamierza kontynuować rozwój na kanadyjskim rynku kosmetycznym. Oprócz Kanady, firma eksportuje także swoje produkty do Emiratów Arabskich, większości krajów Europy Zachodniej oraz kilku krajów azjatyckich.

Więcej na temat oferty firmy na stronie Clochee.Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

ul. Krucza 50

00-025 Warszawa


Wszystkie prawa zastrzeżone; Wyłączenie odpowiedzialności

Biuletyn Informacji Publicznej PAIH internetART
Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Akceptuję politykę prywatności Portalu zamknij