Specjalny serwis na czas pandemii dla przedsiębiorców PAIH24: 22 334 99 55
Aktualności
Strona główna > Aktualności
4 stycznia 2019

Startuje Klub Polskiego Biznesu w Senegalu

Zagraniczne Biuro Handlowe w Dakarze kierowane przez Leszka Białego powołało elitarny Klub Polskiego Biznesu w Senegalu, którego celem będzie wsparcie obu krajów w rozwoju ich wzajemnych stosunków gospodarczych i handlowych.

Klub przeznaczony jest dla firm senegalskich, zainteresowanych współpracą handlową i gospodarczą z Polską. Utworzona grupa, poprzez platformy komunikacyjne takie jak: WhatsApp i listy mailingowe będzie na bieżąco informowana o ofertach polskich przedsiębiorstw poszukujących partnerów handlowych w Senegalu. Cała struktura ma na celu przyspieszenie i ułatwienie polskim firmom znalezienia odpowiedniego partnera do współpracy.

Klub będzie regularnie publikować krótkie informacje handlowe polskich firm, które skontaktują się z biurem PAIH w Dakarze, aby zaoferować swoje produkty lub usługi na rynku senegalskim. Umożliwi to szybki dostęp do ciekawych ofert komercyjnych przygotowanych bezpośrednio przez polskich producentów. Firmy senegalskie, dla których oferty okażą się ciekawe, będą proszone o bezpośredni kontakt - wtedy na ich adres mailowy będą wysyłane pełne oferty i dane kontaktowe. Dodatkowo wszyscy uczestnicy, którzy podali swój adres mailowy będą otrzymywali regularnie comiesięczny newsletter informujący w szerszym zakresie o działaniach ZBH w Dakarze.

Zarządzanie wymianą informacji będzie moderowane przez Koordynatora Klubu, Alpha Djedju. Klub Polskiego Biznesu w Senegalu jest pierwszym krokiem do utworzenia Grupy Doradczej Biura Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu w Senegalu.

Zobacz pierwszy numer newslettera

Skontaktuj się z ZBH Dakar:

Leszek Biały
Kierownik
leszek.bialy@paih.gov.pl
+221 776 260 734

Karolina Pisarek
Ekspert
karolina.pisarek@paih.gov.pl
+221 784 396 146

 Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

ul. Krucza 50

00-025 Warszawa


Wszystkie prawa zastrzeżone; Wyłączenie odpowiedzialności

Biuletyn Informacji Publicznej PAIH internetART
Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Akceptuję politykę prywatności Portalu zamknij