Specjalny serwis na czas pandemii dla przedsiębiorców PAIH24: 22 334 99 55
Wydarzenia
Strona główna > Wydarzenia
28 lutego 2019

Graduate Programme Day - targi programów menedżerskich

PATRONAT PAIH
Graduate Programme Day to cyklicznie odbywające się targi pracy, które w tym roku będą miały miejsce 28 lutego 2019 roku w budynku Szkoły Głównej Handlowej. Głównym założeniem jest promowanie programów menedżerskich, praktyk oraz staży wśród studentów i absolwentów uczelni ekonomicznych.

Struktura Graduate Programme Day obejmuje trzy podstawowe elementy:

1. Dzień Targowy - 28.02 targi pracy odbywające się na terenie Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, podczas których dowiecie się na jakie stanowiska można składać aplikacje.

2. Wirtualne Targi Pracy – 14-28.02 platforma online umożliwiająca bezpośrednią aplikację do firm partnerskich dla studentów z całej Polski i nie tylko. Czekamy na Wasze zgłoszenia już od 14 lutego!

3. Rotation Dinner – 01.03. uroczysta kolacja z przedstawicielami firm, podczas której można w mniej oficjalnej atmosferze poznać przyszłych potencjalnych pracodawców.

Aby dowiedzieć się więcej na temat samego wydarzenia i partnerów zapraszamy na naszą stronę internetową: www.gpd-sgh.pl  jak również na facebook’owy fanpage: https://web.facebook.com/GraduateProgrammeDay/

 

 Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

ul. Krucza 50

00-025 Warszawa


Wszystkie prawa zastrzeżone; Wyłączenie odpowiedzialności

Biuletyn Informacji Publicznej PAIH internetART
Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Akceptuję politykę prywatności Portalu zamknij