Specjalny serwis na czas pandemii dla przedsiębiorców PAIH24: 22 334 99 55
Wydarzenia
Strona główna > Wydarzenia
7 grudnia 2018

Targi MEXCI 2018

Zagraniczne Biuro Handlowe w Abidżanie zaprasza do bezpłatnego udziału w polskim stoisku narodowym organizowanym podczas międzynarodowych targów MEXCI 2018. Impreza wystawiennicza odbędzie się w Abidżanie w dniach 7-9 grudnia br.

Do udziału w targach zapraszamy m.in.:
•    firmy farmaceutyczne,
•    producentów sprzętu medycznego,
•    uniwersytety medyczne,
•    firmy tzw. obszaru e-zdrowie,
•    startupy działające w branży medycznej.
 
W trakcie targów MEXCI 2018 odbędzie się prezentacja polskiego sektora zdrowia. Koszty związane z podróżą, noclegiem i promocją poza stoiskiem narodowym uczestnicy pokrywają samodzielnie.  
 
Targi MEXCI 2018 to doskonała okazja do nawiązania bezpośrednich i cennych kontaktów handlowych oraz naukowych, w trakcie jednej z najważniejszych imprez wystawienniczych dedykowanych branży medycznej w Abidżanie.

Medical Expo Cote d'Ivoire (MEXCI) to międzynarodowe targi zdrowia i odnowy biologicznej Wybrzeża Kości Słoniowej. Inicjatywa ta jest platformą promocji innowacji medycznych, farmaceutycznych, para-farmaceutycznych i technologicznych. Ta wyspecjalizowana platforma rynku opieki zdrowotnej pozostaje niezwykle popularnym miejscem spotkań graczy w branży. Tematem przewodnim tegorocznej edycji (V edycji), który zostanie podkreślony poprzez specjalistyczne interwencje podczas tematycznych warsztatów i konferencji, jest "Międzynarodowa współpraca i rozwój systemu zdrowia w Côte d'Ivoire".

W tym roku MEXCI 2018 będą odbywać się pod patronatem byłej Pierwszej Damy WKS, P. Henriette KONAN BEDIE, Prezes i założycielka NGO Servir.Specjalnymi uczestnikami tego rocznego wydarzenia będą Islamska Międzynarodowa Korporacja Finansowa (ITFC), z grupy Islamskiego Banku Rozwoju (IDB), Islamskie Centrum Rozwoju Handlu (ICDT), Organizacja Współpracy Islamskiej (OIC) i Stowarzyszenie Centrów Zakupu Niezbędnych Leków (ACAME).

Wydarzenie to będzie w formie forum "Kupujący / Sprzedawcy", produktów farmaceutycznych, sprzętu medycznego, materiałów i usług medycznych państw członkowskich tych organizacji, i będzie częścią Pomocy Technicznej w zakresie zagadnień integracji regionalnej Islamskiego Centrum Rozwój Handlu (ICDT) i Islamskiego Banku Rozwoju (IDB) dotyczących sektora zdrowia.
 
Więcej informacji na temat MEXCI 2018 na dedykowanej stronie internetowej: www.mexci.org

W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt z kierownikiem Zagranicznego Biura Handlowego w Abidżanie:

e-mail: thomas.amari@paih.gov.pl 

nr telefonu: +225 77 30 94 48


Załączniki:

Formularz zgłoszeniowy, Regulamin uczestnictwa oraz Oświadczenie

 

 Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

ul. Krucza 50

00-025 Warszawa


Wszystkie prawa zastrzeżone; Wyłączenie odpowiedzialności

Biuletyn Informacji Publicznej PAIH internetART
Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Akceptuję politykę prywatności Portalu zamknij