Specjalny serwis na czas pandemii dla przedsiębiorców PAIH24: 22 334 99 55
Aktualności
Strona główna > Aktualności
6 grudnia 2018

X Forum Ekonomiczne Polskich Inwestorów na Białorusi

5 grudnia w Mińsku odbyło się X Forum Ekonomiczne Polskich Inwestorów na Białorusi. Wydarzenie jest najważniejszym w roku spotkaniem społeczności polskiego biznesu działającego na Białorusi . Równocześnie Forum jest sprawdzoną już, tradycyjną platformą dialogu z przedstawicielami białoruskiej administracji i ekspertami o ważnych dla biznesu zmianach zachodzących w gospodarce i polityce ekonomicznej Białorusi.

X Forum Ekonomiczne na Białorusi


Tegoroczne Forum Ekonomiczne Polskich Inwestorów na Białorusi zorganizowane zostało pod hasłem przewodnim „Polsko-białoruska współpraca gospodarcza dziś i jutro” przez Ambasadę RP w Mińsku oraz Polską Agencję Inwestycji i Handlu we współpracy z kancelarią Arzinger&Partners Law Firm oraz Klubem Polskiego Biznesu na Białorusi. W Forum wzięło udział ponad 120 uczestników, w większości: przedsiębiorców oraz przedstawicieli firm z polskim kapitałem, działających na terenie Republiki Białorusi. Tegoroczne FPI otworzyli zastępca Ambasadora RP w Mińsku Marcin Wojciechowski oraz zastępca ministra gospodarki Republiki Białorusi Dzmitryj Matusiewicz, Kierownik Zagranicznego Biura Handlowego w Mińsku Mikołaj Tauber oraz Anatol Vielikin, Szef Klubu Polskiego Biznesu na Białorusi.


X Forum Ekonomiczne na Białorusi


Przedsięwzięcie stanowi idealną okazję dla przedstawicieli białoruskich i polskich kręgów biznesowych do nawiązania nowych kontaktów, omawiania zagadnień związanych z rozwojem bilateralnych stosunków gospodarczych, prowadzenia bezpośredniego dialogu z przedstawicielami władz, określania kierunków dalszego rozwoju współpracy dwustronnej.


X Forum Ekonomiczne na Białorusi


Tegoroczne Forum stało się swego rodzaju podsumowaniem "Tygodnia Polskiego Biznesu na Białorusi", kondycji gospodarki oraz obrotów handlowych Polski i Białorusi oraz najbardziej perspektywicznych kierunków współpracy gospodarczej.Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

ul. Krucza 50

00-025 Warszawa


Wszystkie prawa zastrzeżone; Wyłączenie odpowiedzialności

internetART
Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Akceptuję politykę prywatności Portalu zamknij