Infolinia: 800 800 120
Aktualności
Strona główna > Aktualności
29 listopada 2018

Polskie Jabłka w Singapurze

Zagraniczne Biuro Handlowe w Singapurze zostało partnerem akcji promocyjnej Polskich Jabłek. Od 1 listopada 2018 r. w sieci sklepów spożywczych NTUC FairPrice można zakupić polski owoc i wziąć udział w loterii, w której nagrodą są bilety Polskich Linii Lotniczych LOT na trasie Singapur - Warszawa - Singapur.

Polskie jabłka


Singapur już po raz kolejny przywitał polskie jabłka. Jabłka są dostępne w każdym sklepie w sieci NTUC FairPrice od 1 listopada 2018 r. aż do 15 stycznia 2019 r.


Polskie jabłka


Zostały przeprowadzone dwie akcje promocyjne, w terminie 9-11 listopada sprzedaż jabłek była objęta promocją ‘buy one get one free’, a 14-20 listopada można było spróbować polskich jabłek w ramach promocji ‘sampling and tasting’ w pięciu największych sklepach NTUC FairPrice w lokalizacjach Jurong Point Extra, Nex, Pungoll Waterway Point, JEM oraz Ang Mo Kio Hub.


Polskie jabłka


Polskie jabłka w odmianie Gala Must oraz Red Prince są sprowadzane do Singapuru przez lokalnego dystrybutora firmę Sedno Traiding Pte Ltd. Jabłka i pochodzą od 4 polskich producentów:

  • Bastion Fruit Sp. z o.o.
  • Grupa Producentów Owoców Galster
  • Grupa Producentów Ideal Sad Sp. z o.o.
  • Ogrodnicza Logistyka Sp. z o.o.


Polskie jabłka


Polska Agencja Inwestycji i Handlu (Zagraniczne Biuro Handlowe w Singapurze) wraz z Polskimi Liniami Lotniczymi LOT oraz Krajowym Ośrodkiem Wsparcia Rolnictwa są partnerami promocji polskich jabłek w Singapurze. Będzie smacznie!


Polskie jabłkaPolska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

ul. Krucza 50

00-025 Warszawa


Wszystkie prawa zastrzeżone; Wyłączenie odpowiedzialności

Biuletyn Informacji Publicznej PAIH internetART
Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Akceptuję politykę prywatności Portalu zamknij