Specjalny serwis na czas pandemii dla przedsiębiorców PAIH24: 22 334 99 55
Wydarzenia
Strona główna > Wydarzenia
14 grudnia 2018

Targi IMM w Kolonii - oferta dla firm meblarskich

Szansa na prezentację polskich mebli na największych targach meblarskich w Europie - IMM w Kolonii. Do udziału w stoisku PAIH zapraszamy polskich producentów i projektantów oferujących meble wyróżniające się na tle współczesnego asortymentu światowego.

Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A. organizuje stoisko wystawiennicze na targach IMM w Kolonii, w formie wyspy o powierzchni 75m2 zlokalizowane w hali 4.1 kompleksu Koelnmesse, pod roboczym szyldem DESIGNED in POLAND z możliwością indywidualnej prezentacji oferty polskich firm z branży meblarskiej. Do udziału w stoisku zapraszamy polskie firmy, producentów i projektantów oferujących meble wyróżniające się na tle współczesnego asortymentu światowego. Chcemy pokazać przykłady polskich mebli użytkowych o unikalnym wzornictwie, funkcjonalności, jakości.

Prezentacja oferty Przedsiębiorcy w ramach stoiska DESIGNED in POLAND jest możliwa pod warunkiem wynajęcia powierzchni wystawienniczej. PAIH S.A. oferuje możliwość wynajęcia min. powierzchni 5 m2 (lub wielokrotności tego metrażu) na stoisku o całkowitej powierzchni 75 m2, na której wystawca może umieścić jeden lub jeśli pozwolą na to wymiary kilka produktów oraz własne materiały promocyjne.


Szczegółowe informacje nt. targów IMM COLOGNE 2019: www.imm-cologne.com


Designed_in_Poland


Załączniki:


Uprzejmie informujemy, że zmianie uległ zapis § 6 pkt 1 Umowy na uczestnictwo w polskim stoisku w targach IMM Cologne 2019 - aktualna wersja Umowy do pobrania w linku Umowa IMM 2019.Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

ul. Krucza 50

00-025 Warszawa


Wszystkie prawa zastrzeżone; Wyłączenie odpowiedzialności

Biuletyn Informacji Publicznej PAIH internetART
Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Akceptuję politykę prywatności Portalu zamknij