Infolinia: 800 800 120
  • Facebook
  • Youtube
  • Twitter
Wydarzenia
Strona główna > Wydarzenia
14 grudnia 2018

Targi IMM w Kolonii - oferta dla firm meblarskich

Szansa na prezentację polskich mebli na największych targach meblarskich w Europie - IMM w Kolonii. Do udziału w stoisku PAIH zapraszamy polskich producentów i projektantów oferujących meble wyróżniające się na tle współczesnego asortymentu światowego.

Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A. organizuje stoisko wystawiennicze na targach IMM w Kolonii, w formie wyspy o powierzchni 75m2 zlokalizowane w hali 4.1 kompleksu Koelnmesse, pod roboczym szyldem DESIGNED in POLAND z możliwością indywidualnej prezentacji oferty polskich firm z branży meblarskiej. Do udziału w stoisku zapraszamy polskie firmy, producentów i projektantów oferujących meble wyróżniające się na tle współczesnego asortymentu światowego. Chcemy pokazać przykłady polskich mebli użytkowych o unikalnym wzornictwie, funkcjonalności, jakości.

Prezentacja oferty Przedsiębiorcy w ramach stoiska DESIGNED in POLAND jest możliwa pod warunkiem wynajęcia powierzchni wystawienniczej. PAIH S.A. oferuje możliwość wynajęcia min. powierzchni 5 m2 (lub wielokrotności tego metrażu) na stoisku o całkowitej powierzchni 75 m2, na której wystawca może umieścić jeden lub jeśli pozwolą na to wymiary kilka produktów oraz własne materiały promocyjne.


Szczegółowe informacje nt. targów IMM COLOGNE 2019: www.imm-cologne.com


Designed_in_Poland


Załączniki:


Uprzejmie informujemy, że zmianie uległ zapis § 6 pkt 1 Umowy na uczestnictwo w polskim stoisku w targach IMM Cologne 2019 - aktualna wersja Umowy do pobrania w linku Umowa IMM 2019.Jeśli chcą Państwo otrzymywać Newsletter, prosimy o wypełnienie formularza

Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

ul. Bagatela 12

00-585 Warszawa

e-mail dla inwestorów: invest@paih.gov.pl
e-mail dla eksporterów: eksport@paih.gov.pl

NIP:526-030-01-67; kapitał zakładowy: 138.006.600,00 PLN

KRS 0000109815 Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawa w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego

Wszystkie prawa zastrzeżone; Wyłączenie odpowiedzialności

Facebook Youtube Twitter Biuletyn Informacji Publicznej PAIH internetART
Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Akceptuję politykę prywatności Portalu zamknij