Specjalny serwis na czas pandemii dla przedsiębiorców PAIH24: 22 334 99 55
Aktualności
Strona główna > Aktualności
1 listopada 2018

ZBH w Mumbaju na World Trade Expo

W dniach 29-30 października odbyła się 2. edycja World Trade Expo, w której udział wzięło Zagraniczne Biuro Handlowe PAIH.

World Trade Expo 2018


World Trade Centre (WTC) Mumbai wraz z All India Association of Industries (AIAI) zorganizowało 2. edycję wydarzenia World Trade Expo (WTE) w dniach 29-30 października 2018 r. w kompleksie WTC w Mumbaju.

W obecnej edycji wydarzenia Polska występowała zarówno jako kraj partnerski, jak i jako obiekt zainteresowania panelu skupionego na konkurencyjności inwestycyjnej.

Polską Agencję Inwestycji i Handlu reprezentował Mieszko Pilecki, business development manager w Zagranicznym Biurze Handlowym PAIH w Mumbaju. Na Expo obecny był również Konsul Generalny RP w Mumbaju pan Damian Irzyk, który brał udział w otwarciu wydarzenia.


World Trade ExpoMieszko Pilecki, business development manager


World Trade ExpoKonsul Generalny RP w Mumbaju pan Damian Irzyk na otwarciu World Trade Expo


Uczestnicy Expo mieli okazję zapoznać się z ofertą PAIH zarówno podczas przemówień, jak i na polskim stoisku promocyjno-informacyjnym w sekcji wystawowej oraz podczas lektury kompendium inwestycyjnego przygotowanego we współpracy z WTC. Celem udziału ZBH w Mumbaju w tym wydarzeniu było zwiększenie świadomości inwestorów, co do atutów inwestycyjnych Polski.

Misją organizacji WTC jest szeroko rozumiane wspieranie i promocja wolnego handlu międzynarodowego, a samo World Trade Expo jest elementem realizacji tej misji - wydarzenie miało na celu stworzenie wolnej od podziałów państwowych platformy porozumienia pomiędzy biznesem indyjskim a (pochodzącymi z blisko 31 krajów) instytucjami rządowymi, izbami handlowymi, konsulatami, ambasadami oraz indyjskim rządem (zarówno na poziomie centralnym, jak i stanowym).

W programie World Trade Expo przewidziane były zarówno wystąpienia indywidualnie, jak i dyskusyjne panele moderowane oraz sesje networkingowe. Oferta inwestycyjna poszczególnych krajów oraz wybranych indyjskich przedsiębiorców była ponadto prezentowana na dedykowanych stoiskach wystawowych.

World Trade Expo 2018
Ganesh Murti Nagar, Cuffe Parade WTC Complex
400005 Mumbaj

Organizatorzy:


Strona internetowa wydarzenia:Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

ul. Krucza 50

00-025 Warszawa


Wszystkie prawa zastrzeżone; Wyłączenie odpowiedzialności

Biuletyn Informacji Publicznej PAIH internetART
Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Akceptuję politykę prywatności Portalu zamknij