Specjalny serwis na czas pandemii dla przedsiębiorców PAIH24: 22 334 99 55
Aktualności
Strona główna > Aktualności
15 października 2018

PAIH EXPO czyli Porozmawiajmy o eksporcie na elewacji PGE Narodowego

15 października uwagę stojących w wieczornych korkach kierowców przykuje spektakularny napis „PAIH EXPO 2018”, który rozbłyśnie na elewacji PGE Narodowego w Warszawie. Kryje się pod nim nazwa najważniejszego wydarzenia inwestycyjno-eksportowego tej jesieni, organizowanego przez Polską Agencję Inwestycji i Handlu (PAIH). „PAIH EXPO - I Forum Wsparcia Polskiego Biznesu za Granicą” odbędzie się 25 października właśnie na PGE Narodowym. Projekt adresujemy do polskich, małych i średnich firm, które planują ekspansję lub już działają na rynkach zagranicznych. Wstęp oraz wszelkie doradztwo merytoryczne będą bezpłatne.

Celem PAIH EXPO jest prezentacja oferty wsparcia polskich firm na rynkach zagranicznych, w szczególności - pozaeuropejskich. Wychodzimy z założenia, że młoda gospodarka wymaga dogłębnej i wielowymiarowej edukacji przedsiębiorstw. Nie tylko w temacie bezpiecznej ekspansji zagranicznej, ale też praktycznej wiedzy z zakresu kultury biznesu.  - Polska Agencja Inwestycji i Handlu ma możliwość wystosowania zaproszenia na PAIH EXPO 2018 za pośrednictwem elewacji najbardziej prestiżowego, wielofunkcyjnego obiektu, jakim jest PGE Narodowy, a tym samym dotarcia do jeszcze szerszego grona odbiorców – mówi Alicja Omięcka, Prezes Zarządu operatora PGE Narodowego.

 

paihexpo_pge_narodowy_noca_z_zewnatrzHasło przewodnie PAIH EXPO „Porozmawiajmy o eksporcie” nawiązuje do charakteru wydarzenia. Do dyspozycji biznesu oddajemy 13 pawilonów, w których odbywać się będą warsztaty poświęcone tajnikom działań eksportowych oraz inwestowaniu w poszczególnych regionach geograficznych z podziałem na konkretne kraje i branże. Specjalnie na tę okazję do Warszawy przyjeżdża 54 pracowników Zagranicznych Biur Handlowych PAIH, a także zaproszeni przez nas eksperci zewnętrzni, którzy doradzą, jak zadebiutować w roli eksportera czy inwestora. Szykuje się prawdziwe święto polskiego handlu zagranicznego.

Siatka ZBH to jedyna instytucja w Polsce, która tak szeroko buduje network biznesowy na świecie. Za pośrednictwem PAIH EXPO chcemy zachęcić wszystkich polskich przedsiębiorców do przygody biznesowej za granicą – mówi Wojciech Fedko, wiceprezes PAIH. – Tylko 18% polskich firm działa w skali europejskiej, a zaledwie 14% - w skali globalnej. Razem możemy zmienić te statystyki, dając naszym firmom narzędzia, wiedzę, kontakty, a także niezbędną odwagę, aby wypłynąć na szersze wody zagranicznej – dodaje. 

Zapraszamy do rejestracji: https://paihexpo.gov.pl/

Partnerzy PAIH EXPO: PGE Polska Grupa Energetyczna, PKO Bank Polski, Bank Gospodarstwa Krajowego.
Patroni medialni m.in.: Rzeczpospolita, TVP Info, Polskie Radio 24, Dziennik Gazeta Prawna, PAP.Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

ul. Krucza 50

00-025 Warszawa


Wszystkie prawa zastrzeżone; Wyłączenie odpowiedzialności

Biuletyn Informacji Publicznej PAIH internetART
Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Akceptuję politykę prywatności Portalu zamknij