Specjalny serwis na czas pandemii dla przedsiębiorców PAIH24: 22 334 99 55
Aktualności
Strona główna > Aktualności
29 września 2018

Polskie firmy wraz z ZBH w Mumbaju na targach spożywczych Annapoorna World of Food India

Polskie produkty podbijają Indie - Poland tastes good!

Annapoorna


W dniach 27-29 września odbyły się w Mumbaju międzynarodowe targi spożywcze Annapoorna World of Food India. Zagraniczne Biuro Handlowe PAIH S.A. w Mumbaju brało w nich aktywny udział promując się na polskim stoisku oraz pomagając firmom nawiązać współpracę z firmami indyjskimi. Podczas oficjalnego otwarcia stoiska polskiego 27 września obecna była Kierownik ZBH w Mumbaju, Ada Dyndo​.


Annapoorna


Na 72 m2 stoisku narodowym zorganizowanym przez Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa (KOWR) w ramach Branżowego Programu Promocji polskich specjalności żywnościowych swoją ofertę eksportową promowało aż 9 polskich firm: 


Annapoorna


Poza firmami biorącymi udział w targach w ramach misji handlowej, na targach swoje stoiska miały także nastepujące polskie firmy: 


Annapoorna


Zagraniczne Biuro Handlowe w Mumbaju było także organizatorem spotkania B2B dla polskich przedsiębiorców uczestniczących w misji gospodarczej przygotowanej przez KOWR. Spotkanie odbyło się dzień wcześniej, 26 września w godz.: 9:00-14:00.

Program spotkania obejmował:

  • 09:00 - 10:00 Seminarium nt. indyjskiego rynku rolno-spożywczego i kultury biznesowej w Indiach poprowadzone przez Kierownik ZBH w Mumbaju;
  • 10:00 - 13:00 Rozmowy B2B z indyjskimi kontrahentami zaproszonymi przez ZBH w Mumbaju;
  • 13:00 - 14:30 „Store-check”- wizyty w indyjskich sieciach handlowych.


Annapoorna


Zagraniczne Biuro Handlowe w Mumbaju zapewniło także artykuł na temat polskich produktów spożywczych w indyjskim magazynie branżowym NufFoods Spectrum. W artykule, który ukazał się we wrześniowym wydaniu, została umieszczona informacja o PAIH S.A. i otwarciu ZBH w Mumbaju.Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

ul. Krucza 50

00-025 Warszawa


Wszystkie prawa zastrzeżone; Wyłączenie odpowiedzialności

Biuletyn Informacji Publicznej PAIH internetART
Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Akceptuję politykę prywatności Portalu zamknij