Infolinia: 800 800 120
Aktualności
Strona główna > Aktualności
13 września 2018

ZBH Wietnam uczestniczy w Światowym Forum Ekonomicznym

Kierownik ZBH PAIH w Wietnamie bierze udział w Światowym Forum Ekonomicznym w Hanoi. Tematyka forum to "ASEAN 4.0: Przedsiębiorczość i czwarta rewolucja przemysłowa". Dzięki spotkaniom z wieloma dygnitarzami i biznesmenami Wietnamu i innych krajów, w tym Komitetem Ludowym Hanoi oraz CEO Vietjetu, ZBH otwiera kolejne drzwi polskim przedsiębiorcom.

Wietnam WEF


Wydarzenie, które trwa trzy dni, przyciągnęło ponad 1000 osób, w tym sześciu prezydentów lub premierów.

Jest to platforma dla liderów rządów i azjatyckich przedsiębiorców, aby dyskutować i dzielić się swoją wizją na przyszłość - zwłaszcza, że ​​stoimy u progu Przemysłu 4.0.

Jako gospodarz i współprzewodniczący WEF ASEAN, Wietnam uwzględnił wiele zagadnień, które jego zdaniem są kluczowe dla ASEAN, takich jak innowacyjne start-upy, infrastruktura i inteligentne miasta, zatrudnienie w przemyśle 4.0, rozwój zasobów ludzkich i zaawansowane rolnictwo. Utworzono 60 paneli dyskusyjnych w tych i innych tematach.

Już po raz trzeci Wietnam jest gospodarzem WEF, pokazujący silny rozwój partnerstwa między tym krajem i WEF, a także współpracę z międzynarodową społecznością biznesową.


Wietnam WEFPani Nguyen Thi Phuong Thao - CEO Vietjet z Piotrem Harasimowiczem - Kierownikiem ZBH Wietnam.


Pomoże to krajowi uzyskać dostęp do nowatorskich pomysłów i zrozumieć tendencje rozwojowe w regionie i na świecie, zwłaszcza w branżach przemysłu 4.0, jak również służyć budowaniu i wdrażaniu planów rozwoju społeczno-gospodarczego i strategii biznesowych lokalnych firm.

Prowadzenie wydarzenia odzwierciedla również politykę Wietnamu i państwa dotyczącą aktywnej integracji ze światem i odpowiedzialnego przyczyniania się do wspólnych problemów związanych z rozwojem i integracją w regionie. Pomoże to również zintensyfikować współpracę między Wietnamem i WEF w przyszłości.

Premier Wietnamu Nguyễn Xuân Phúc powiedział, że jest to okazja dla Wietnamu do potwierdzenia swoich aspiracji do wyższej pozycji.

Ponad 300 dziennikarzy z kraju i zagranicy jest obecnych na wydarzeniu.


Wietnam WEFWywiad z Kierownikiem ZBH dla mediów wietnamskich.


WEF, założona w 1971 roku, jest organizacją non-profit z siedzibą w Genewie, w Szwajcarii. Forum angażuje przywódców politycznych, biznesowych i innych w kształtowanie globalnych, regionalnych i programów rozwoju.

Stowarzyszenie Narodów Azji Południowo-Wschodniej (ASEAN) zostało założone w 1967 roku. Zrzesza Brunei, Kambodżę, Indonezję, Laos, Malezję, Myanmar, Filipiny, Singapur, Tajlandię i Wietnam.


Wietnam WEF

Wietnam WEF

Wietnam WEFPolska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

ul. Krucza 50

00-025 Warszawa


Wszystkie prawa zastrzeżone; Wyłączenie odpowiedzialności

Biuletyn Informacji Publicznej PAIH internetART
Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Akceptuję politykę prywatności Portalu zamknij