Specjalny serwis na czas pandemii dla przedsiębiorców PAIH24: 22 334 99 55
Aktualności
Strona główna > Aktualności
11 września 2018

ZBH w Mumbaju pomaga w znalezieniu partnerów biznesowych

Rozmowy polskiej firmy P.P.H. ROXA z indyjskim partnerem biznesowym Kantilal B. Desai & Son Powertrade Corporation należącą do Desai Group.

ROXA Desai


Polskie przedsiębiorstwo P.P.H. ROXA spotkało się dzięki ZBH w Mumbaju z indyjską firmą Kantilal B. Desai & Son Powertrade Corporation, należącą do Desai Group.

Spotkanie, w którym uczesniczyli pan Robert Chmielewiec i reprezentant Desai pan Virendta Desai, odbyło się w Polsce w siedzibie firmy P.P.H. ROXA w Belsku Dużym.


ROXA Desai


Firma P.P.H. Roxa powstała w 1997 roku z siedzibą w centrum największego regionu sadowniczego w Polsce. Zajmuje się eksportem polskich owoców i warzyw. Produkty firmy trafiają głównie na rynki Litwy, Łotwy, Estonii, Białorusi, Ukrainy, Rosji i Kazachstanu. Od 2003 r. podjęła dodatkową działalność - transport międzynarodowy. Obecnie dysponuje nowoczesnym transportem chłodniczym wykorzystywanym do przewozu towarów do odbiorców za granicą.

Desai group jest także firmą rodzinną z ponad 100-letnim doświadczeniem biznesowym w kontekście importu, eksportu i dystrybucji produktów różnych sektorów. W ramach Desai Group Kantilal B. Desai & Son Powertrade Corporation zainteresowana jest importem polskich owoców do Indii.Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

ul. Krucza 50

00-025 Warszawa


Wszystkie prawa zastrzeżone; Wyłączenie odpowiedzialności

Biuletyn Informacji Publicznej PAIH internetART
Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Akceptuję politykę prywatności Portalu zamknij