Infolinia: 800 800 120
Aktualności
Strona główna > Aktualności
21 sierpnia 2018

Spotkanie delegacji Unii Europejskiej w Cartagenie

ZBH Bogota zostało zaproszone na spotkanie europejskich ambasad oraz izb gospodarczych z przedsiębiorcami z departamentu Bolivar, zorganizowane przez delegację Unii Europejskiej. Spotkanie odbyło się we środę 15 sierpnia 2018 r. w Izbie Gospodarczej w Cartagenie.

UE Cartagena


Wydarzenie zostało zorganizowane z okazji piątej rocznicy wprowadzenia w życie umowy handlowej między Unią Europejską a Kolumbią. Z tej okazji zaplanowane zostały prezentacje dotyczące możliwości stworzonych przez zlikwidowanie barier handlowych między członkami umowy handlowej, w tym krajów uczestniczących w spotkaniu: Austrii, Węgier, Niemiec oraz Polski. Z ramienia PAIH przemawiała Dorota Siry, dyrektor ZBH w Bogocie, która przedstawiła możliwości inwestycji zarówno w Polsce, jak i w Kolumbii.


UE Cartagena


Podczas spotkania odbyły się również prezentacje delegacji Unii Europejskiej w Kolumbii, między innymi przedstawienie systemu Trade Helpdesk, narzędzia mającego na celu ułatwienie dostępu do rynków europejskich online, jak również prezentacja dotycząca zaangażowania Unii Europejskiej w rozwój małych i średnich przedsiębiorstw w Kolumbii. Spotkanie zwieńczyła prezentacja Europejskiego Banku Inwestycyjnego przedstawiająca jego działania na terenie Kolumbii oraz Ameryki Łacińskiej.Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

ul. Krucza 50

00-025 Warszawa


Wszystkie prawa zastrzeżone; Wyłączenie odpowiedzialności

Biuletyn Informacji Publicznej PAIH internetART
Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Akceptuję politykę prywatności Portalu zamknij