Specjalny serwis na czas pandemii dla przedsiębiorców PAIH24: 22 334 99 55
Zamówienia Publiczne
Strona główna > Zamówienia Publiczne

Szacowanie wartości zamówienia na czynności eksperta ds. procesu inwestycji i zamówień publicznych w ramach budowy Pawilonu Polski na Wystawie Światowej EXPO 2020 w Dubaju

Nazwa postępowania Szacowanie wartości zamówienia na czynności eksperta ds. procesu inwestycji i zamówień publicznych w ramach budowy Pawilonu Polski na Wystawie Światowej EXPO 2020 w Dubaju
Tryb postępowania Szacowanie wartości zamówienia
Data publikacji 06.08.2018
Termin składania ofert 13.08.2018

Szacowanie wartości zamówienia na czynności eksperta ds. procesu inwestycji i zamówień publicznych w ramach budowy Pawilonu Polski na Wystawie Światowej EXPO 2020 w Dubaju w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A., jako zamawiający w świetle ustawy Prawo zamówień publicznych z dnia 29 stycznia 2004 r., przed wszczęciem postępowania o udzielenie zamówienia publicznego lub postępowania ofertowego dokonuje oszacowania jego wartości.

W związku z powyższym zwracamy się z prośbą o oszacowanie wartości przedmiotu planowanego zamówienia na czynności eksperta ds. procesu inwestycji i zamówień publicznych w ramach budowy Pawilonu Polski na Wystawie Światowej EXPO 2020 w Dubaju w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Szczegółowy opis przedmiotu planowanego zamówienia został zawarty w załączonym dokumencie.

Zwracamy się z prośbą o sporządzenie oszacowania wartości zamówienia netto na załączonym formularzu i przekazanie go do poniedziałku, dnia 13 sierpnia 2018 r. do godziny 10:00 w wersji elektronicznej na adres e-mail:  marcin.olejnik@paih.gov.pl lub w wersji papierowej na adres:

Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.
ul. Bagatela 12
00-585 Warszawa

Dokumentacja postępowania

< Powrót do listy


Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

ul. Krucza 50

00-025 Warszawa


Wszystkie prawa zastrzeżone; Wyłączenie odpowiedzialności

Biuletyn Informacji Publicznej PAIH internetART
Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Akceptuję politykę prywatności Portalu zamknij