Infolinia: 800 800 120
Wydarzenia
Strona główna > Wydarzenia
27 czerwca 2018

TECH WARS: Two sides of digital startups

Każdy z nas ponosi porażki oraz popełnia błędy - jest to całkowicie normalne. Najważniejsze jest, aby wyciągnąć odpowiednie wnioski.

To wydarzenie będzie najlepszą okazją do zrozumienia mechanizmu porażek oraz tego, jak przezwyciężyć “ciemne strony” biznesu, które często są źródłem niepowodzeń oraz problemów. Zaprosiliśmy liderów biznesu z Nowego Jorku, którzy podzielą się swoim doświadczeniem i wiedzą w zarządzaniu młodymi i innowacyjnymi firmami.
 
Sesja networkingowa na zakończenie będzie doskonałą okazją do poznania ludzi o podobnych poglądach i wymiany pomysłów pomiędzy startupami i osobami biznesu.

Celem tego spotkania jest dotarcie do lokalnej społeczności startupów, przedsiębiorców i akceleratorów. Chcielibyśmy zaprezentować Railwaymen jako szeroko pojętego eksperta, podzielić się naszą wiedzą w zakresie tworzenia oprogramowania i cennymi informacjami, w oparciu o nasze portfolio i wieloletnie doświadczenie.
 
 Rejestracja i szczegółowy program:https://www.eventbrite.com/e/tech-wars-two-sides-of-digital-startups-tickets-46882271135


 Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

ul. Krucza 50

00-025 Warszawa


Wszystkie prawa zastrzeżone; Wyłączenie odpowiedzialności

Biuletyn Informacji Publicznej PAIH internetART
Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Akceptuję politykę prywatności Portalu zamknij