Infolinia: 800 800 120
Wydarzenia
Strona główna > Wydarzenia
5 czerwca 2018

Seminarium PAIH: Indie jako rynek perspektywiczny dla Polski

Warszawa, Bagatela 12
Polska Agencja Inwestycji i Handlu ma zaszczyt zaprosić na seminarium dla firm zainteresowanych ekspansją zagraniczną pt. "Indie jako rynek perspektywiczny dla Polski", które odbędzie się w Centrum Informacyjnym Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu w Warszawie w dniu 5 czerwca 2018 r.

Seminarium Indie


W dniu 5 czerwca 2018 r. Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A. organizuje w swojej siedzibie w Warszawie przy ul. Bagatela 12 seminarium dla firm zainteresowanych ekspansją zagraniczną.

Pierwsza część spotkania poświęcona będzie zamówieniom publicznym związanym z organizacją Wystawy Światowej EXPO w Dubaju jako szansie dla polskich MŚP.

Druga część seminarium dotyczyć będzie możliwości ekspansji na rynkach wschodzących - Kanada i Indie. O godz. 14:00 zapraszamy na sesję poświęconą Indiom - "Indie jako rynek perspektywiczny dla Polski" - którą poprowadzi Ada Dyndo, kierownik Zagranicznego Biura Handlowego w Mumbaju.

Wszystkich zainteresowanych rejestracją prosimy o przesłanie maila na adres: marta.zielinska@paih.gov.pl z zaznaczeniem, że są Państwo zainteresowani wzięciem udziału w II części seminarium, które poświęcone jest właśnie Indiom.

W załączniu znajduje się program wydarzenia.


Załącznik:Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

ul. Krucza 50

00-025 Warszawa


Wszystkie prawa zastrzeżone; Wyłączenie odpowiedzialności

Biuletyn Informacji Publicznej PAIH internetART
Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Akceptuję politykę prywatności Portalu zamknij