Specjalny serwis na czas pandemii dla przedsiębiorców PAIH24: 22 334 99 55
Wydarzenia
Strona główna > Wydarzenia
22 maja 2018

I Kenijska Konferencja Inwestycyjna w Polsce

Kenia charakteryzuje się wysokim tempem rozwoju gospodarczego i społecznego, co w powiązaniu z relatywną stabilnością polityczną oraz pozytywnymi opiniami wśród międzynarodowych inwestorów, stanowi o jej dużej atrakcyjności gospodarczej. Dodatkowo kraj ten leży w regionie Afryki Wschodniej, który staje się ważnym i dynamicznie rozwijającym centrum gospodarczym kontynentu, docelowo wspólnym rynkiem liczącym setki milionów mieszkańców.

Polska Agencja Inwestycji i Handlu wspólnie z Zagranicznym Biurem Handlowym w Kenii ma zaszczyt zaprosić na całodniową konferencję pt. "1st Kenya Investment Conference in Poland”, które odbędzie się w Centrum Informacyjnym Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu 22 maja 2018 r.

Kierownik Zagranicznego Biura Handlowego PAIH w Nairobi, Michael Mazurewicz wraz z kenijskimi ekspertami z Kenya Investment Authority dostarczy informacji z „pierwszej ręki” odnośnie możliwości biznesowych w Kenii, założeń prezydenckiego programu rozwoju Kenii „Big Four Agenda”, uwarunkowań prawnych oraz podatkowych. Dodatkowo podczas wydarzenia odbędzie się dyskusja z polskimi firmami, które realizują kontrakty na rynku kenijskim.

Udział w seminarium jest bezpłatny.

Liczba miejsc ograniczona.

Rejestracja do 16 maja przez formularz zgłoszeniowy.

AgendaPolska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

ul. Krucza 50

00-025 Warszawa


Wszystkie prawa zastrzeżone; Wyłączenie odpowiedzialności

Biuletyn Informacji Publicznej PAIH internetART
Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Akceptuję politykę prywatności Portalu zamknij