Specjalny serwis na czas pandemii dla przedsiębiorców PAIH24: 22 334 99 55
Wydarzenia
Strona główna > Wydarzenia
24 kwietnia 2018

Spotkanie biznesowe GET INDIA

Warszawa
Już 24 kwietnia w Warszawie będziemy świadkami najciekawszego wydarzenia poświęconego relacjom polsko-indyjskim GET INDIA. Jedyna tego rodzaju konferencja organizowana w Polsce przez MS Global sp. z o.o. skupia się na możliwościach ekspansji polskich firm na rynek indyjski.

GET INDIA_nagl


W wydarzeniu udział wezmą specjaliści z dziedziny inwestycji i prowadzenia działań biznesowych w Indiach, którzy przedstawią w ramach konferencji swoje doświadczenia oraz kluczową wiedzę na temat potencjałów handlowych na rynku indyjskim. Szczególnie istotny udział w konferencji mają polskie przedsiębiorstwa z sektora MŚP, na których ukierunkowany jest cały program wydarzenia organizowanego przez firmę MS Global Sp. z o.o. Jako prelegentów będziemy mogli zobaczyć m.in. zarząd z indyjskiego Indus Law Pana Ran Chakrabarti, podwójnie wykwalifikowanego prawnika z doświadczeniem w doradztwie dla ONZ, wiceprezesa spółki Solaris Bus & Coach SA Pana dr. inż. Dariusza Michalaka, prezesa INC Dom Maklerski Pana dr. hab. Pawła Śliwińskiego oraz prezesa zarządu Akademia Przedsiębiorcy Sp. z o.o. Pana Marcina Grzymisławskiego. W swoich wystąpieniach poruszą tematy związane z rozpoczęciem współpracy, przybliżą szanse w różnych sektorach gospodarczych, jak również przedstawią możliwe trudności i rozwiązania związane z różnicami kulturowymi i językowymi, które polskie firmy MŚP mogą napotkać na początku swojej drogi do Indii. Gośćmi specjalnymi będą Pani Angelika Wójcik reprezentująca Polską Agencję Inwestycji i Handlu S.A. oraz Pani Dorota Lewińska z Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, które przedstawią możliwości pozyskania środków finansowych w programach dedykowanych firmom z sektora MŚP do ekspansji na Indie.

A teraz pytanie, dlaczego Indie? Jako jeden z wschodnioazjatyckich tygrysów, charakteryzujący się najszybszym wzrostem gospodarczym pośród rynków wschodzących oraz krajów G20 w ostatnich latach, liczącym ponad 1,4 miliarda ludności, gdzie większość zaliczana jest do młodej populacji to przede wszystkim potencjał na rozwój swojej marki na skalę globalną. Indie znajdują się także w grupie państw rozwijających się BRICS. Co więcej, aż cztery miasta Indii czyli Bangaluru, Mumbaj, Delhi oraz Hajdarabad według rankingu Tholos znajdują się w pierwszej piątce jeśli chodzi o globalnych liderów w lokalizacjach outsourcingowych.

W tym celu MS Global zainicjowało projekty GETstarted 3.0 oraz GETglobal 6.0 będące nową formą globalnego outsourcingu dla sektora małych i średnich przedsiębiorstw, które także zostaną zaprezentowane podczas wydarzenia GET INDIA. Projekty te dają możliwość wkroczenia ze swoją firmą na rynek w Indiach bez ponoszenia zbędnych kosztów i wypełniania dokumentów. Tak więc, jeśli interesuje Państwa szansa na rozwój w kierunku Indii, zapraszamy do zapoznania się ze stroną wydarzenia GET INDIA (rejestracja wciąż trwa!) lub projektami MS Global, aby rozpocząć swoją biznesową przygodę w Azji już dziś.

Przy rejestracji na formularzu jest pole: KOD. Każdy rejestrujący się uczestnik, który wpisze kod "PAIH" będzie mógł uczestniczyć w wydarzeniu bezpłatnie.

Więcej informacji na www.getindia.pl oraz w załączonym informatorze.


Załącznik:

 Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

ul. Krucza 50

00-025 Warszawa


Wszystkie prawa zastrzeżone; Wyłączenie odpowiedzialności

Biuletyn Informacji Publicznej PAIH internetART
Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Akceptuję politykę prywatności Portalu zamknij