Infolinia: 800 800 120
Aktualności
Strona główna > Aktualności
12 kwietnia 2018

Polskie okno na niemiecki rynek

ZBH Frankfurt wspiera ekspansję polskich producentów okien na rynek niemiecki.

Sapor Conmaxx SpotkanieSpotkanie firmy producenta okien - firmy Sapor z niemiecką firmą Conmaxx w ZBH Frankfurt


Jednym z priorytetów działania Zagranicznego Biura Handlowego we Frankfurcie nad Menem jest wsparcie firm w wejściu na rynek niemiecki i nawiązywaniu bezpośrednich kontaktów z niemieckimi kontrahentami. Proces ten nie jest łatwy, gdyż rynek niemiecki jest wymagający i nasycony. Niemniej prężnie działające i elastycznie podchodzące do Klienta polskie firmy nadal stanowią ciekawą alternatywę dla niemieckich przedsiębiorców. Konsekwentne wsparcie promocyjne dobrze przygotowanych, dynamicznych i poważnie myślących o ekspansji polskich firm przynosi rezultaty.

Przykładem może być zorganizowane przez ZBH Frankfurt spotkanie polskiego producenta stolarki okiennej - firmy SAPOR z niemiecką firmą budowalną CONMAXX.

Dzięki elastycznemu podejściu do zapytania niemieckiego kontrahenta oraz dedykowanej na rynek niemiecki ofercie, bardzo szybko udało się zainteresować niemieckiego partnera polską firmą i doprowadzić do spotkania w siedzibie Zagranicznego Biura Handlowego we Frankfurcie nad Menem. W trakcie spotkania niemiecki przedsiębiorca miał możliwość poznać polskiego przedsiębiorcę, a firma SAPOR miała okazję przedstawić swoje produkty oraz wskazać możliwości ich dostosowania do potrzeb klienta. Firma SAPOR posiada duże doświadczenie w produkcji okien - eksportuje swoje produkty do Włoch i Szwajcarii. Spotkanie z firmą CONMAXX daje szansę na mocne wejście firmy SAPOR na rynek niemiecki. W wyniku spotkania firmy rozpoczęły negocjacje cenowe na bazie konkretnych ofert. W imieniu Zagranicznego Biura Handlowego życzymy obu firmom długotrwałej i pomyślnej współpracy.Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

ul. Krucza 50

00-025 Warszawa


Wszystkie prawa zastrzeżone; Wyłączenie odpowiedzialności

Biuletyn Informacji Publicznej PAIH internetART
Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Akceptuję politykę prywatności Portalu zamknij