Specjalny serwis na czas pandemii dla przedsiębiorców PAIH24: 22 334 99 55
Aktualności
Strona główna > Aktualności
11 kwietnia 2018

Kenijski Business Newsletter - najnowszy projekt ZBH Nairobi

Nowe, informacyjne okno na świat Afryki Wschodniej - Zagraniczne Biuro Handlowe Nairobi zachęca do subskrypcji nowego, biznesowego newslettera adresowanego do wszystkich zainteresowanych rozwojem relacji biznesowych z regionem Afryki Wschodniej. Partnerem projektu jest serwis The Exchange (East Africa's Gateway)

Afryka rośnie. Obecnie Afryka Wschodnia (Kenia, Tanzania, Uganda i Rwanda) jest uważana za jeden z niewielu regionów na świecie, w którym można osiągnąć bardzo wysoki zwrot z inwestycji biznesowej. Polska Agencja Inwestycji i Handlu - Biuro w Nairobi przyznaje, że niewiele wiadomo na temat tego regionu -  jego możliwości biznesowych, ale także występujących ryzyk i wyzwań w drodze do sukcesu. Z tego powodu ZBH Nairobi postanowiło stworzyć biuletyn biznesowy, który będzie co miesiąc przedstawiać najważniejsze historie biznesowe dzielone między polskimi i wschodnioafrykańskimi przedsiębiorcami.

Omówimy ścieżki biznesowe polskich przedsiębiorców i inwestorów w regionie Afryki Wschodniej. Będziemy informować o podpisaniu umów biznesowych i otwarciu nowych przedsięwzięć. Zredukujemy lukę wiedzy istniejącą między Polską a Afryką Wschodnią, aby stworzyć nowe, silniejsze partnerstwo biznesowe.

PAIH Biuro w Nairobi, we współpracy z The Exchange, wiodącym portalem informacyjnym o tematyce biznesowej i ekonomicznej w Afryce Wschodniej, będzie wysyłać bezpośrednie biuletyny do wszystkich graczy biznesowych zainteresowanych rozwojem relacji biznesowych między Polską i Afryką Wschodnią. Zachęcamy do subskrypcji krótkiego, mocno informacyjnego, comiesięcznego newslettera.

Zasubskrybuj newsletter!

 Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

ul. Krucza 50

00-025 Warszawa


Wszystkie prawa zastrzeżone; Wyłączenie odpowiedzialności

Biuletyn Informacji Publicznej PAIH internetART
Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Akceptuję politykę prywatności Portalu zamknij