Infolinia: 800 800 120
Wydarzenia
Strona główna > Wydarzenia
7 kwietnia 2018

Misja Gospodarcza do Brazylii

Misja Gospodarcza do São Paulo będzie miała miejsce w terminie 7-13 kwietnia 2018 roku. Organizowana jest wspólnie przez Polsko-Portugalską Izbę Gospodarczą (PPCC) oraz Portugalską Izbę Gospodarczą w São Paulo (POR). To doskonała okazja, aby znaleźć potencjalnych partnerów w Brazylii oraz bezpośrednio ocenić możliwości biznesowe na tamtejszym rynku.
To już trzeci raz, kiedy Polsko-Portugalska Izba Gospodarcza organizuje misję gospodarczą do São Paulo, po sukcesie misji z września 2016 roku i kwietnia 2017 r. Misje gospodarcze są bardzo mocno skoncentrowane na stronie B2B, indywidualnych spotkaniach z potencjalnymi partnerami, zgodnie z profilem każdego z uczestników.
 

 

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą Misji Gospodarczej (załącznik). Wszystkie zainteresowane firmy zapraszamy do wypełnienia formularza rejestracyjnego, niezobowiązującego do wzięcia udziału w Misji Gospodarczej:
 
 
 
 
Organizator skontaktuje się z wszystkimi firmami, które wyrażą wstępne zainteresowanie Misją Gospodarczą São Paulo w Brazylii.
 

Załącznik:

 


 


Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

ul. Krucza 50

00-025 Warszawa


Wszystkie prawa zastrzeżone; Wyłączenie odpowiedzialności

Biuletyn Informacji Publicznej PAIH internetART
Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Akceptuję politykę prywatności Portalu zamknij