Infolinia: 800 800 120
Wydarzenia
Strona główna > Wydarzenia
14 marca 2018

Polskie stoisko narodowe na targach mody CHIC w Szanghaju –

Polska Agencja Inwestycji i Handlu (PAIH) zorganizuje stoisko informacyjno-promocyjne na jednym z najważniejszych światowych wydarzeń targowych dla branży mody - CHIC Shanghai. Targi odbędą się w dniach 14-16 marca 2018 r.

CHIC Shanghai to największe tego typu wydarzenie w Azji, które dzięki rozmachowi i różnorodności znacząco wpływa na światowe trendy mody. Targi rozmieszczone są na 100 tys. m2 i gromadzą ponad tysiąc wystawców z całego świata. Organizatorzy przewidują, że wydarzenie odwiedzi ponad 125 tysięcy gości z ponad 20 krajów.
Targi modowe w Szanghaju to znakomita okazja dla producentów do zaprezentowania nowych kolekcji, a dla odwiedzających do poznania nowości na nadchodzący sezon. Przede wszystkim to możliwość nawiązania kontaktów handlowych oraz rozpoznania potrzeb zagranicznych rynków. Organizatorzy zapowiadają także wiele wydarzeń towarzyszących, takich jak: pokazy mody, konferencje prasowe czy fora biznesowe.

Polska Agencja Inwestycji i Handlu, w ramach promocji polskiego sektora mody, zorganizuje stoisko narodowe, które będzie zlokalizowane w hali nr 2, stoisko M051. Polscy przedsiębiorcy, niezależnie od tego czy biorą udział w targach, mają możliwość dystrybuowania za pośrednictwem stoiska PAIH własnych materiałów reklamowych, takich jak katalogi czy krótkie filmy reklamowe. Ponadto, stoisko ma wydzieloną część do prowadzenia w komfortowych warunkach spotkań b2b. Przestrzeń ta jest dostępna dla przedstawicieli wszystkich polskich firm oraz ich kontrahentów. Przewidziano również organizację spotkania prasowego z lokalnymi dziennikarzami, w czasie którego zostanie zaprezentowany sektor polskiej mody.

Polskie stoisko narodowe na targach w Szanghaju zostanie zorganizowane przez PAIH w związku z realizacją projektu promocji polskiej mody, poddziałanie 3.3.2: Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój.Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

ul. Krucza 50

00-025 Warszawa


Wszystkie prawa zastrzeżone; Wyłączenie odpowiedzialności

Biuletyn Informacji Publicznej PAIH internetART
Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Akceptuję politykę prywatności Portalu zamknij