Infolinia: 800 800 120
Wydarzenia
Strona główna > Wydarzenia
30 kwietnia 2018

The Most BeLOVEd SSC in Poland: szukamy najlepszych pracodawców z sektora nowoczesnych usług biznesowych

“The Most BeLOVEd SSC in Poland” jest ogólnopolską kampanią SSC Heroes i ASPIRE. Jej celem jest wyłonienie centrów SSC/GBS/BPO, które mogą pochwalić się najwyższym poziomem zadowolenia pracowników. Zwycięzcy w 6 kategoriach zostaną wyłonieni na podstawie wyników ankiety przeprowadzonej wśród pracowników sektora usług wspólnych w Polsce. Nagrody wręczone zostaną na dorocznej konferencji ASPIRE w maju.

Kampania jest dla firm z sektora usług wspólnych okazją do promowania swojego biura jako atrakcyjnego miejsca pracy, doskonale ocenianego przez pracowników. Zwycięzcy zostaną wyłonieni w oparciu o szczegółową ankietę dotyczącą ścieżki kariery, codziennych obowiązków, środowiska biurowego oraz rozrywek w obecnym miejscu pracy. Wypełniając ankietę, pracownicy mogą wygrać cenne nagrody - od voucherów na bilety lotnicze Wizzair, po vouchery Airbnb.

Zwycięzcy zostaną wyłonieni spośród firm działających w 6 miastach, w których sektor usług wspólnych i outsourcingu jest wyjątkowo aktywny: w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu, Trójmieście. Dodatkowo, na podstawie otrzymanych odpowiedzi, wybrany zostanie zwycięzca w kategorii "Inne miasto". Nagrody zostaną wręczone na dorocznej konferencji ASPIRE w maju.

Termin wypełniania ankiet upływa 30 kwietnia.

Ankieta dostępna jest na stronie: https://sscheroes.pl/mostbelovedssc
 Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

ul. Krucza 50

00-025 Warszawa


Wszystkie prawa zastrzeżone; Wyłączenie odpowiedzialności

Biuletyn Informacji Publicznej PAIH internetART
Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Akceptuję politykę prywatności Portalu zamknij