Infolinia: 800 800 120
Aktualności
Strona główna > Aktualności
6 marca 2018

PROPAK East Africa z polskim pawilonem narodowym

W ostatnich dniach w Nairobi (27.02-01.03) miała miejsce wystawa Propak East Africa. Jest to największa wystawa i konferencja tego typu w Kenii. Impreza dotyczyła sektora przetwórstwa żywności i branży opakowań. Ponad 3000 odwiedzających i 123 wystawców z całego świata - to bilans tegorocznej edycji.

Wydarzenie jest dedykowane dostawcom zajmującym się pakowaniem, przetwarzaniem i przemysłem tworzyw sztucznych. To wyjątkowa szansa aby, zdobyć perspektywiczne kontakty biznesowe na szybko rozwijającym się rynku wschodnioafrykańskim. Wystawa pozwala firmom spotkać się z najbardziej doświadczonymi decydentami w branży.Biuro Handlowe PAIH z siedzibą w Nairobi zademonstrowało podczas wydarzenia swój pawilon narodowy. Impreza została przygotowana na wysokim poziomie, a polskie produkty wzbudziły duże zainteresowanie. Wśród firm, które pojawiły się na wystawie były m.in.: Faspol, SMF Technology Poland, Araj, Metalbud Nowicki, Chespa.

Kenia wkracza obecnie w erę przetwarzania i obróbki gotowych produktów spożywczych z wykorzystaniem nowoczesnych technologii, stąd zapotrzebowanie będzie rosło w kolejnych latach.
Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

ul. Krucza 50

00-025 Warszawa


Wszystkie prawa zastrzeżone; Wyłączenie odpowiedzialności

Biuletyn Informacji Publicznej PAIH internetART
Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Akceptuję politykę prywatności Portalu zamknij