Specjalny serwis na czas pandemii dla przedsiębiorców PAIH24: 22 334 99 55
Wydarzenia
Strona główna > Wydarzenia
1 lutego 2018

CEE Shared Services and Outsourcing Awards już po raz szósty!

Ceremonia wręczenia nagród odbędzie się w Warszawie w hotelu Intercontinental 1 lutego 2018 roku.
Europa Środkowo-Wschodnia (CEE) to światowej klasy miejsce docelowe dla centrów usług wspólnych i inwestycji BPO. Polska, pozostaje najatrakcyjniejszą lokalizacją w regionie, a inne kraje, takie jak Węgry, Czechy, Rumunia, Litwa, Łotwa i Słowacja, są ważnymi celami inwestycyjnymi.
 
Globalne firmy oraz organizacje z otoczenia branży SSC/BPO zostaną nagrodzone w 24 kategoriach - przez niezależne jury - za ich wkład w rozwój sektora usług biznesowych w Europie Środkowo-Wschodniej za rok 2017.
 
Gala, podczas której zostaną wręczone statuetki, zostanie poprzedzona dzienną konferencją - HR in SSC Forum, która odbędzie się 31 stycznia. HR in SSC Forum jest wydarzeniem, które pozwala osobom decyzyjnym w działach personalnych na realną wymianę doświadczeń. W spotkaniu będą uczestniczyć nie tylko Dyrektorzy HR z Polski ale także przedstawiciele z regionu Europy Środkowo - Wschodniej, dzięki czemu wydarzenie nabiera międzynarodowego charakteru

1 lutego zapraszamy na "Summit" - jest to pół dniowy szczyt kierowany do przedstawicieli sektora SSC/BPO. Summit został podzielony na dwie części: główne panele dyskusyjne oraz na sesje tematyczne poświęcone wyzwaniom branży. Na koniec popularne "Site Visits" - na które obowiązuje kolejność zgłoszeń.
 
Serdecznie zapraszamy na CEE Shared Services and Outsourcing Awards 2018, wydarzenie, które swoja rangą przyciąga najlepszych i zwraca uwagę największych.

Więcej informacji znajdą Państwo na:
Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

ul. Krucza 50

00-025 Warszawa


Wszystkie prawa zastrzeżone; Wyłączenie odpowiedzialności

Biuletyn Informacji Publicznej PAIH internetART
Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Akceptuję politykę prywatności Portalu zamknij