Specjalny serwis na czas pandemii dla przedsiębiorców PAIH24: 22 334 99 55
Aktualności
Strona główna > Aktualności
2 stycznia 2018

Polskie piwo rzemieślnicze w singapurskich sklepach

Mieszkańcy Singapuru będą mieli okazję zakosztować polskiego, naturalnego piwa. W ramach promocji marki, która niedawno weszła na rynek singapurski, Zagraniczne Biuro Handlowe PAIH w Singapurze wraz z producentem piwa, firmą SINGPOL, zorganizowała spotkanie świąteczne dla Partnerów ZBH.

Na spotkaniu przywitaliśmy sporą liczbę gości, a wśród nich przedstawicieli polskich firm już obecnych w Singapurze (m.in. Trip Builder Pte. Ltd, Singa-Pol Pte. Ltd, RTB House), singapurskich biznesmenów, zainteresowanych inwestycjami na rynku polskim (m.in. Divina Gloria Asset Management, FLA Singapore), reprezentantów lokalnych instytucji wspomagających prywatne przedsiębiorstwa (EDB & IE), polskich profesjonalistów prężnie działających w różnych branżach singapurskich (m.in. z firm DBS Bank, XL Catlin). Mieliśmy przyjemność spędzić ten czas z osobami i instytucjami zaprzyjaźnionymi i wspomagającymi codzienne czynności operacyjne ZBH Singapur (m.in. Nuadu).Piwo rzemieślnicze staje się coraz bardziej dostępne w znanych singapurskich sklepach wielobranżowych takich jak 7-Eleven i w dużych sieciach wielkoformatowych, a mieszkańcy państwa-miasta są ciekawi nowych smaków. Rozwijająca się sprzedaż w sieciach detalicznych, zwiększa świadomość konsumentów w zakresie marek piwa rzemieślniczego, co potęguje ich popularność. Ze względu na to, iż Singapur nie ma rozwiniętego rolnictwa, a żywność niemal w 100% pochodzi zza granicy, duże możliwości istnieją także dla producentów oryginalnego piwa.

Filozofią firmy SINGPOL jest dostarczenie produktów najwyższej jakości pochodzących wyłącznie z Polski. Piwo Polanin Beer powstaje tradycyjną metodą warzenia wyłącznie z trzech składników: chmielu, słodu jęczmiennego oraz krystalicznie czystej wody. Polanin Lager oraz Polanin Pilsner dostępne są w sprzedaży w Singapurze na stronie internetowej www.polaninbeer.com.sg oraz już wkrótce w barach, restauracjach oraz supermarketach na terenie całego Singapuru.Strona producenta: www.singpol.com

Zapraszamy do kontaktu z Zagranicznym Biurem Handlowym w Singapurze:

12 Marina View #23-10
Asia Square Tower 2
Singapore 018961
tel.: +65 6584 2298
mob.: +65 9778 0931
Agnieszka Szweda - kierownik biura
e-mail: agnieszka.szweda@paih.gov.pl
singapore.trade.gov.pl

 

 

 Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

ul. Krucza 50

00-025 Warszawa


Wszystkie prawa zastrzeżone; Wyłączenie odpowiedzialności

Biuletyn Informacji Publicznej PAIH internetART
Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Akceptuję politykę prywatności Portalu zamknij