Specjalny serwis na czas pandemii dla przedsiębiorców PAIH24: 22 334 99 55
Wydarzenia
Strona główna > Wydarzenia
13 grudnia 2017

Misja gospodarcza do Kenii

Polska Agencja Inwestycji i Handlu wspólnie z Zagranicznym Biurem Handlowym w Kenii zapraszają przedsiębiorców, przedstawicieli administracji centralnej i regionalnej oraz członków instytucji otoczenia biznesu do wzięcia udziału w misji gospodarczej do Kenii organizowanej w związku z projektem inwestycyjnym „Ndarugu Metropolis” w dniach 13-15 grudnia.

„Ndarugu Metropolis” ma na celu zwiększenie wydajności kenijskich plonów oraz budowę zakładów produkcyjnych aby dostarczać produkty na lokalny chłonny rynek kenijski. Projekt ten stwarza szanse dla polskich przedsiębiorców. Łącząc siły z kenijskimi przedsiębiorcami i wykorzystując zasoby regionu, polskie firmy mogłyby zrealizować inwestycję, produkować żywność, materiały budowlane oraz inne produkty dla rozwijającego się rynku Afryki Wschodniej, który według prognoz liczyć będzie 300 milionów mieszkańców do 2050 r. Wyjazd dedykowany jest głównie dla firm sektora budowlanego, z uwagi na początkową fazę projektu.

 

Wszystkie osoby zainteresowane udziałem w misji prosimy o rejestrację poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny w tym miejscu:
 
 
 
Agenda misji gospodarczej w załączniku:

 
 
Organizatorzy pokrywają koszty organizacji seminarium dot. rynku kenijskiej i spotkań oraz transportu na miejscu

 
Koszty: przelotu, zakwaterowania, ubezpieczenia oraz koszty związane z pobytem w Kenii przedsiębiorcy ponoszą we własnym zakresie.
  • Przesłanie zgłoszenia nie jest równoznaczne z uczestnictwem w misji
  • czas rekrutacji na misję gospodarczą do Kenii trwa do 08.12.2017 r. (organizatorzy zastrzegają prawo do zmiany daty zakończenia naboru)
 
 
Osoby kontaktowe:
 Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

ul. Krucza 50

00-025 Warszawa


Wszystkie prawa zastrzeżone; Wyłączenie odpowiedzialności

Biuletyn Informacji Publicznej PAIH internetART
Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Akceptuję politykę prywatności Portalu zamknij