Specjalny serwis na czas pandemii dla przedsiębiorców PAIH24: 22 334 99 55
Aktualności
Strona główna > Aktualności
7 grudnia 2017

NKF wzmacnia swoją obecność w Europie – nowe biuro w Warszawie

NKF wzmacnia swoją obecność w Europie – nowe biuro w Warszawie Newmark Knight Frank (NKF) Global Corporate Services (GCS), lider branży usług z zakresu nieruchomości komercyjnych, z przyjemnością ogłasza otwarcie nowego biura w Warszawie. Otwarcie biura jest kolejnym krokiem w europejskiej ekspansji firmy.
Nowe biuro NKF będzie świadczyć usługi doradcze z zakresu nieruchomości korporacyjnych. Zespół specjalistów będzie wspierał projekty na całym świecie pracując w Warszawie jak również w placówkach swoich klientów.

-NKF tworzy rozwiązania, które pomagają organizacjom konkurować i rozwijać się na dzisiejszym globalnym rynku - powiedział Bernard Hoefsmit, dyrektor zarządzający działu Technology and Consulting regionu EMEA.

Warszawa została wybrana w wyniku analizy strategii lokalizacyjnej przeprowadzonej przez NKF. Kluczowymi kryteriami wyboru Warszawy były dostępność wykwalifikowanych pracowników, jakość edukacji, umiejętności językowe i koszty pracy. Konkurentami Warszawy w procesie wyboru nowej lokalizacji były Praga i Bratysława.
 Newmark Knight Frank Global Corporate Services (NKF GCS) to wiodąca firma konsultingowa specjalizująca się w operacjach i nieruchomościach dla firm poszukujących zintegrowanej metodologii w celu osiągnięcia ich celów biznesowych. W ramach scentralizowanego podejścia, GCS łączy unikalne umiejętności i technologię firmy konsultingowej z doradztwem w zakresie nieruchomości i usługami CRE.

Newmark Knight Frank (NKF) jest jedną z wiodących firm doradczych na rynku nieruchomości komercyjnych. Działając w ponad 370 biurach na dojrzałych oraz rozwijających się rynkach nieruchomości na sześciu kontynentach, firma zapewnia w pełni zintegrowaną platformę usług dla znaczących międzynarodowych korporacji, inwestorów instytucjonalnych, najemców, właścicieli i deweloperów nieruchomości na całym świecie - zarówno na poziomie lokalnym, regionalnym jak i krajowym.

Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej firmy pod adresem:
www.NGKFGCS.com

Kontakt:
Ewelina Długosz
Analityk Biznesowy
Ewelina.dlugosz@ngkf.com
+48 795 938 502
 
 
 


Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

ul. Krucza 50

00-025 Warszawa


Wszystkie prawa zastrzeżone; Wyłączenie odpowiedzialności

Biuletyn Informacji Publicznej PAIH internetART
Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Akceptuję politykę prywatności Portalu zamknij