Specjalny serwis na czas pandemii dla przedsiębiorców PAIH24: 22 334 99 55
Aktualności
Strona główna > Aktualności
6 grudnia 2017

Świąteczna zbiórka na rzecz Dzieci Niewidomych w Rwandzie

Historia jednego autobusu czyli..zbieramy na niezbędny środek transportu dla afrykańskiego Ośrodka Dzieci Niewidomych w Kibeho (Rwanda)
Był sobie autobus... potrzebny jest nowy! Ośrodek Szkolno - Wychowawczy dla Niewidomych w Kibeho rozpoczął swoją działalność w 2008 roku, dzięki osobistej inicjatywie Sióstr Franciszkanek. Rok później powstała tu także Szkoła Podstawowa, rozpoznawana na mapie edukacyjnej Rwandy jako pierwsza szkoła dla niewidomych w tym kraju.
 

 
Na czas trwania nauki szkolnej dzieci przebywają w prowadzonym przez Siostry internacie, gdzie mają one zapewnioną żywność, opiekę medyczną oraz wszystkie inne potrzeby dnia codziennego. Niestety, wskutek nieszczęśliwego wypadku zniszczeniu uległ autobus, którym dzieci dojeżdżały na zajęcia szkolne. Polska Agencja Inwestycji i Handlu zwraca się z prośbą o pomoc w sfinansowaniu nowego autobusu dla dzieci w Rwandzie. Prosimy o przekazywanie środków na podany rachunek bankowy, wpisując w tytule „Rwanda”. Dziękujemy z góry za świąteczny akt dobroci! Zostań Świętym Mikołajem i podaruj dzieciom autobus!

Nr konta:  Zgromadzenie FSK (dla Ruandy)
ul. Piwna 9/11, 00-265 Warszawa
PLN: 36-1020-1013-0000-0902-0120-3744


Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

ul. Krucza 50

00-025 Warszawa


Wszystkie prawa zastrzeżone; Wyłączenie odpowiedzialności

Biuletyn Informacji Publicznej PAIH internetART
Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Akceptuję politykę prywatności Portalu zamknij