Specjalny serwis na czas pandemii dla przedsiębiorców PAIH24: 22 334 99 55
Wydarzenia
Strona główna > Wydarzenia
6 grudnia 2017

Konferencja inaugurująca projekt - Promocja gospodarki w oparciu o polskie marki produktowe

Polska Agencja Inwestycji i Handlu zrealizuje do końca 2019 roku dziewięć branżowych programów promocji. Wsparcie działań promocyjnych dla przedsiębiorców będzie finansowane z Programu Inteligentny Rozwój w latach 2018-2019. Konferencja prasowa, w której wezmą udział przedstawiciele organizacji branżowych, oficjalnie otwierająca projekt brandowy, odbędzie się 6 grudnia br. w Centrum Informacyjnym PAIH.


Na podstawie analiz trendów i potencjału wybranych rynków, Ministerstwo Rozwoju przygotowało listę 12 priorytetowych sektorów polskiej gospodarki, które mają największą szansę na  globalny sukces. Za dziewięć programów promocji odpowiada PAIH, a wśród nich są: meble, moda polska, jachty i łodzie rekreacyjne, kosmetyki, sprzęt medyczny, biotechnologia i farmacja, budowa i wykańczanie budowli, maszyny i urządzenia, części samochodowe i lotnicze.

W założeniach Ministerstwa udział w programach promocji umożliwi przedsiębiorcom ekspansję na nowe perspektywiczne rynki pozaunijne, często odległe i kosztowne, których ze względu na istniejące ryzyko oraz koszty przedsiębiorcy dotąd nie wybierali w swoich strategiach rozwoju. Na większości z tych rynków działania promocyjne polskich przedsiębiorców uzupełnione zostaną o działania informacyjne oraz medialne, które wzmocnią przekaz promocyjny. Zadaniem PAIH na kolejne dwa lata sprawowania pieczy nad projektem, będzie organizacja stoisk targowych na 99 imprezach wystawienniczych na świecie, nawiązywanie kontaktów z każdą z dziewięciu branż oraz organizacja w Polsce misji przyjazdowych dla zagranicznych przedsiębiorców i dziennikarzy.

W konferencji na której przewidziano również sekcję Q&A, uczestniczył będzie Podsekretarz Stanu, Tadeusz Kościński oraz Nina Dobrzańska, Zastępca Prezesa PARP.

Data: 6 grudnia 2017 r.
Godzina: 13.00
Miejsce:
Centrum Informacyjne, Polska Agencja Inwestycji i Handlu, ul. Bagatela 12

Program

Zapraszamy do zapoznania się z agendą konferencji.

Prosimy o zarejestrowanie się poprzez formularz dostępny pod linkiem: www3.paiz.gov.pl/konferencje/?Polish_brands

Zgłoszenia przyjmujemy do 5. grudnia do godz. 12:00.

Prosimy o nadsyłanie akredytacji na adres alicja.ciszewska@paih.gov.pl do wtorku, 5 grudnia, do godz. 16.

Kontakt:
Dodatkowych informacji udziela Beata Jeż pod adresem e-mail: beata.jez@paih.gov.pl.Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

ul. Krucza 50

00-025 Warszawa


Wszystkie prawa zastrzeżone; Wyłączenie odpowiedzialności

Biuletyn Informacji Publicznej PAIH internetART
Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Akceptuję politykę prywatności Portalu zamknij