Wydarzenia
Strona główna > Wydarzenia
20 listopada 2017

Misja biznesowa do Grecji

W związku z oficjalną wizytą prezydenta RP Andrzeja Dudy w Grecji, Polska Agencja Inwestycji i Handlu (PAIH), Grecka Agencja Inwestycji i Handlu „Enterprise Greece”, Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady Rzeczpospolitej Polskiej w Atenach oraz Ministerstwo Rozwoju RP organizują w terminie 20-22 listopada 2017 roku misję biznesową polskich przedsiębiorców z sektora zielonych technologii towarzyszącą wizycie.
W ramach misji odbędzie się Grecko-Polskie Forum Zielonych Technologii oraz spotkania B2B z greckimi firmami w Atenach. Serdecznie zapraszamy firmy i instytucje, szczególnie z branży ochrony środowiska, nauk przyrodniczych, energetyki, zielonych technologii, biotechnologii, czystej technologii i gospodarki odpadami oraz inne zainteresowane tematyką.
 

 
Organizatorzy pokrywają koszty organizacji Forum i spotkań B2B w Atenach, transportu lokalnego oraz przygotowania i wydania wspólnego katalogu uczestników misji.
 
Koszty: przelotu (na trasie Warszawa-Ateny-Warszawa), zakwaterowania, ubezpieczenia oraz koszty związane z pobytem w Grecji przedsiębiorcy ponoszą we własnym zakresie.

 

 
W przypadku pytań, prosimy o kontakt pod adresami mailowymi:

agnieszka.lukasik@paih.gov.pl
agnieszka.palac@paih.gov.pl
 
 
Załączniki:Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

ul. Krucza 50

00-025 Warszawa


Wszystkie prawa zastrzeżone; Wyłączenie odpowiedzialności

internetART
Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Akceptuję politykę prywatności Portalu zamknij