Specjalny serwis na czas pandemii dla przedsiębiorców PAIH24: 22 334 99 55
Wydarzenia
Strona główna > Wydarzenia
23 października 2017

II Forum Inteligentnego Rozwoju

Rozpoczęła się rejestracja uczestników II Forum Inteligentnego Rozwoju, które odbędzie się w Rzeszowie-Jasionce 23 i 24 października 2017 r. Rejestracja i udział w wydarzeniu są bezpłatne. Polska Agencja Inwestycji i Handlu objęła to prestiżowe wydarzenie patronatem honorowym.

II Forum Inteligentnego RozwojuII Forum Inteligentnego Rozwoju to innowacyjna płaszczyzna styku trzech kluczowych filarów polskiej perspektywy inteligentnych specjalizacji: biznesu, samorządu i nauki. Wydarzenie skupia liderów rozwoju i inwestycji, którzy nadają kierunek innowacyjnej, polskiej gospodarce.


Podczas II Forum Inteligentnego Rozwoju odbędzie się ponad 20 konferencji skupiających się wokół motywu przewodniego wydarzenia - "Nowe technologie i bezpieczeństwo energetyczne gwarantem inteligentnego rozwoju". Cenieni eksperci będą debatować o problemach i wyzwaniach dla polskiego biznesu, samorządu i szkolnictwa wyższego. Podczas wydarzenia odbędą się także targi goPL2020, dedykowane dawcom i biorcom innowacyjnych technologii.

Więcej szczegółów o II Forum Inteligentnego Rozwoju można znaleźć na stronie internetowej wydarzenia - www.irforum.pl
Serdecznie zapraszamy do udziału w II Forum Inteligentnego Rozwoju. Rejestracja, jak i udział w wydarzeniu są bezpłatne. Wystarczy wypełnić formularz rejestracyjny na stronie organizatora - www.irforum.pl/rejestracja/

Szczegółów dotyczących udziału w II Forum Inteligentnego Rozwoju i targach goPL2020 udziela kierownik projektu Michał Pawlak pod numerem telefonu 881 457 145 i adresem mailowym michal.pawlak@ircentrum.pl"


 

 Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

ul. Krucza 50

00-025 Warszawa


Wszystkie prawa zastrzeżone; Wyłączenie odpowiedzialności

Biuletyn Informacji Publicznej PAIH internetART
Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Akceptuję politykę prywatności Portalu zamknij