Specjalny serwis na czas pandemii dla przedsiębiorców PAIH24: 22 334 99 55
Wydarzenia
Strona główna > Wydarzenia
20 października 2017

Prawnopodatkowe aspekty wymiany handlowej między Polską a Chinami

Warszawa
I. Ogólnopolska Studencko-Doktorancka Konferencja Naukowa „Prawnopodatkowe aspekty wymiany handlowej między Polską a Chinami” organizowana jest przez Koło Naukowe Prawa i Gospodarki Chin oraz Koło Naukowe Prawa Podatkowego, działających przy Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.

Prawnopodatkowe aspekty wymiany handlowej między Polską a Chinami I. Ogólnopolska Studencko-Doktorancka Konferencja Naukowa „Prawnopodatkowe aspekty wymiany handlowej między Polską a Chinami” organizowana jest przez Koło Naukowe Prawa i Gospodarki Chin oraz Koło Naukowe Prawa Podatkowego, działających przy Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Realizowana jest w ramach programu Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego pn. “Organizowanie i animowanie działań na rzecz środowiska akademickiego w 2017 r.”

Konferencja odbędzie się w dniu 20 października 2017 roku. Podczas wydarzenia odbędą się dwa panele: ekspercki z udziałem wybitnych specjalistów z zakresu prawa i relacji polsko - chińskich, oraz studencko - doktorancki. Zainteresowane osoby będą mogły wziąć udział w wydarzeniu czynnie, w wyżej wymienionym panelu studencko - doktoranckim na podstawie nadesłanych zgłoszeń konkursowych, biernie w formie słuchacza, a także poprzez zgłoszenia do napisania artykułu do planowanej publikacji naukowej, będącej efektem doświadczeń nabytych w trakcie trwania projektu.

Celem projektu jest zwiększanie świadomości wśród społeczności akademickiej w zakresie prawa, gospodarki i inwestycji zarówno w Polsce, jak i w Chinach, ze szczególnym uwzględnieniem budowania postaw przedsiębiorczych. Organizatorzy jako przyczyny realizacji Konferencji wskazują także istnienie w Polsce znaczących luk w zakresie wiedzy o chińskim systemie prawnym, specyfice analogicznych instytucji prawnych obu państw, ale także w dziedzinie kultury biznesu.Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

ul. Krucza 50

00-025 Warszawa


Wszystkie prawa zastrzeżone; Wyłączenie odpowiedzialności

Biuletyn Informacji Publicznej PAIH internetART
Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Akceptuję politykę prywatności Portalu zamknij