Specjalny serwis na czas pandemii dla przedsiębiorców PAIH24: 22 334 99 55
Wydarzenia
Strona główna > Wydarzenia
17 października 2017

Warsztaty na temat ekspansji na rynek indyjski

Sala konferencyjna D, Ministerstwo Rozwoju, pl. Trzech Krzyży 3/5 w Warszawie
Polska Agencja Inwestycji i Handlu oraz Ministerstwo Rozwoju RP we współpracy z Indyjsko-Polską Izbą Przemysłowo Handlową (IPCCI) i Urzędem Marszałkowskim Województwa Mazowieckiego organizują w terminie 17 października 2017 roku całodniowe warsztaty na temat ekspansji na rynek indyjski.


Szkolenie będzie miało formę dyskusji z zaproszonymi prelegentami i będzie się odbywało 17.10.2017 (wtorek) w sali konferencyjnej D, Ministerstwa Rozwoju, przy pl. Trzech Krzyży 3/5 w Warszawie.

Wśród panelistów będą przedstawiciele PAIH, BGK, KUKE, Izby Handlowej, firm, które działają już na rynku indyjskim i chętnie podzielą się swoimi doświadczeniami.

Poruszane tematy: uwarunkowani prawne i polityczne prowadzenia działalności biznesowej w Indiach, architektura wsparcia Agencji dedykowana polskim firmom oraz bankowe instrumenty wsparcia dla przedsiębiorstw, komunikacja biznesowa na rynku indyjskim i we współpracy z indyjskimi  partnerami biznesowymi. Omówione zostaną także założenia i logistyka wyjazdu.

Zapraszamy zarówno firmy zarejestrowane do udziału w misji, jak i wszystkich zainteresowanych rynkiem indyjskim.

Aby wziąć udział w warsztatach należy przesłać swoje dane kontaktowe (imię, nazwisko, firma, branża, e-mail kontaktowy, ewentualnie telefon) na adres mailowy: aleksandra.sobczak@paih.gov.pl.

Warsztaty poprzedzą przygotowywaną w terminie 1-7 listopada 2017 r. misję biznesową sektora przetwórstwa rolno-spożywczego do Indii, która weźmie udział w wydarzeniu promocyjnym World Food India. Delegacji rządowo-biznesowej przewodniczyć będzie Podsekretarz Stanu w MR, pan Witold Słowik.

W ramach misji odbędzie się Forum Biznesu Polska-Indie, spotkania z indyjskimi firmami (szczegóły w tym zakresie będą dostępne wkrótce). Do Państwa dyspozycji będzie również stoisko narodowe o pow. 200m2, na którym będzie można dokonać prezentacji oferty swojej firmy.


Więcej informacji znajduje się w tym miejscu:
www.paih.gov.pl/20171101/misja_do_Indii_targi_World_Food_India_2017

Wszystkie osoby zainteresowane udziałem w misji prosimy o rejestrację poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny w tym miejscu: www.paih.gov.pl/World_Food_India_2017

Serdecznie zapraszamy!


Załącznik:Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

ul. Krucza 50

00-025 Warszawa


Wszystkie prawa zastrzeżone; Wyłączenie odpowiedzialności

Biuletyn Informacji Publicznej PAIH internetART
Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Akceptuję politykę prywatności Portalu zamknij