Specjalny serwis na czas pandemii dla przedsiębiorców PAIH24: 22 334 99 55
Wydarzenia
Strona główna > Wydarzenia
8 października 2017

Misja biznesowa branży biotechnologicznej do Japonii - BioJapan 2017

Japońska Organizacja Handlu Zagranicznego (JETRO) zaprasza do udziału w „Misji biznesowej dla firm z sektora biotechnologicznego do Japonii 2017”, która odbędzie się w dniach 8-14 października 2017 r. podczas trwania targów BioJapan 2017 w Jokohamie (11-13 października).
Uczestnicy misji będą mieli okazję wziąć udział w seminariach biznesowych, wizytach studyjnych, wydarzeniach networkingowych oraz spotkaniach b2b ze specjalistami z branży oraz z potencjalnymi partnerami. Zaplanowane jest także zwiedzane i aktywne uczestnictwo w targach BioJapan 2017, będących największym w Azji wydarzeniem kojarzącym firmy biotechnologiczne.

W tegorocznej edycji swój udział zapowiedziało ponad 900 organizacji z 30 krajów. W ciągu zaledwie trzech dni, odbędzie się około 8 tys. zaaranżowanych spotkań.

Do udziału w misji zachęcamy firmy z branży technologicznej, które w swoich planach inwestycyjnych biorą pod uwagę Japonię jako jeden z rynków ekspansji zagranicznej.
 
Zainteresowanych udziałem w misji, prosimy o przesłanie wypełnionego wniosku zgłoszeniowego na  adres mailowy: pow-info@jetro.go.jp, najpóźniej do dnia 30 czerwca 2017 r.

Szczegółowe informacje zawierające warunki uczestnictwa, wstępny program oraz wniosek rejestracyjny w poniższych załącznikach.
 
 
Załączniki:

 

 

 Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

ul. Krucza 50

00-025 Warszawa


Wszystkie prawa zastrzeżone; Wyłączenie odpowiedzialności

Biuletyn Informacji Publicznej PAIH internetART
Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Akceptuję politykę prywatności Portalu zamknij