Infolinia: 800 800 120
Aktualności
Strona główna > Aktualności
25 września 2017

Jedna z największych sieci detalicznych Singapuru w Polsce w poszukiwaniu dostawców

Na zaproszenie Biura PAIH w Singapurze, do Polski przyjeżdża jedna z największych sieci detalicznych Singapuru, Sheng Siong. Singapurczycy będą poszukiwać polskich dostawców podczas targów Polagra Food, które rozpoczynają się 25 września w Poznaniu.

Sheng Siong


Targi Polagra Food to dla polskiego sektora spożywczego zwiastun trendów konsumenckich, ale przede wszystkim promocja polskiej żywności i rodzimych producentów. Targi odwiedzają sieci handlowe i dystrybutorzy z całego świata.

W tym roku, dzięki wysiłkom ZBH w Singapurze, do Polski przyjeżdża jeden z głównych dystrybutorów detalicznych azjatyckiego tygrysa, firma Sheng Siong. Weźmie ona udział w targach w ramach Hosted Buyers Programme dla zagranicznych kupców.

Polscy producenci wystawiający się na Polagra Food, mają szansę nawiązania relacji z firmami z Singapuru podczas rozmów B2B.

Jest to pierwsza taka okazja w historii programu - ujawnia szefowa biura PAIH w Singapurze, Agnieszka Szweda.Sheng Siong można będzie poznać podczas otwarcia programu Hosted Buyers, które nastąpi 25 września o g. 9:00 w pawilonie 7, Międzynarodowych Targów Poznańskich, sala 1A na antresoli. Spotkania z firmą można odbyć również w Biurze obsługi Targów, pawilon 7.

Oficjalna strona firmy: www.shengsiong.com.sgPolska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

ul. Krucza 50

00-025 Warszawa


Wszystkie prawa zastrzeżone; Wyłączenie odpowiedzialności

Biuletyn Informacji Publicznej PAIH internetART
Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Akceptuję politykę prywatności Portalu zamknij