Infolinia: 800 800 120
Aktualności
Strona główna > Aktualności
18 września 2017

Wietnamski oddział PAIH współpracuje ze Stowarzyszeniem MŚP w Hanoi

Dzięki sukcesom wielomiesięcznej wymiany informacji i spotkaniom bilateralnym, Zagraniczne Biuro Handlowe PAIH S.A. w Wietnamie podpisało umowę współpracy ze Stowarzyszeniem Małych i Średnich Przedsiębiorstw, działającym pod patronatem Agencji Promocji Handlu i Wspierania Przedsiębiorstw przy Komitecie Ludowym miasta Hanoi w Wietnamie.

Stowarzyszenie Małych i Średnich Przedsiębiorstw w Hanoi jest organizacją niedochodową, zrzeszającą przedsiębiorstwa ze wszystkich sektorów na terenie całego Wietnamu. Celem organizacji jest wspólna promocja, ekspansja rynku oraz tworzenie bazy danych firm. Oferty i zapotrzebowania są promowane na rynkach zagranicznych we współpracy z izbami handlowymi i innymi instytucjami, w tym od niedawna z ZBH PAIH S.A. w Wietnamie.

 


Ze względu na duże zainteresowanie polskimi produktami spożywczymi, takimi jak jabłka, soki jabłkowe, wędliny, podroby mięsne, już dwie delegacje Stowarzyszenia odwiedziły Polskę w tym roku - mówi szef Biura PAIH w Hanoi, Piotr Harasimowicz. - Dzięki współpracy z PAIH S.A. oraz pomocy Agencji Rynku Rolnego udało się dla wietnamskich firm znaleźć w Polsce solidnych partnerów, z którymi obecnie są prowadzone zaawansowane negocjacje handlowe - dodaje ekspert.

 


Również polskie firmy rozpoznające rynek wietnamski, mogą liczyć na efektywną pomoc Stowarzyszenia w znalezieniu partnerów biznesowych oraz organizacji promocji. Zwłaszcza na północy Wietnamu, współpraca z tą instytucją okazuje się bardzo wartościowa. W najbliższym czasie Stowarzyszenie ma w planach otwarcie oddziałów w pięciu najbardziej prężnych miastach Wietnamu, włącznie z Ho Chi Minh City. (PAIH)Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

ul. Krucza 50

00-025 Warszawa


Wszystkie prawa zastrzeżone; Wyłączenie odpowiedzialności

Biuletyn Informacji Publicznej PAIH internetART
Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Akceptuję politykę prywatności Portalu zamknij