Wydarzenia
Strona główna > Wydarzenia
12 września 2017

Doing Business in Germany: Opportunities Through Innovation

Polska Agencja Inwestycji i Handlu oraz Germany Trade & Invest zapraszają na warsztaty poświęcone możliwościom ekspansji inwestycyjnej dla polskich firm do Niemiec.  Wydarzenie Doing Business in Germany: Oportunities through innovation (Możliwości ekspansji inwestycyjnej do Niemiec), odbędzie się 12 września w siedzibie Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu ( ul. Bagatela 12) o godz. 10:00 (rejestracja od 09:30).Rolę gospodarzy wydarzenia wspólnie pełnić będą prezes PAIH, Tomasz Pisula oraz Ambasador Niemiec w Polsce, Rolf Nikel.

Podczas seminarium omówione zostaną kwestie związane z prowadzeniem działalności gospodarczej w Niemczech, możliwości biznesowe, wsparcie oferowane przez rząd niemiecki dla inwestorów zagranicznych oraz kwestie finansowe i prawne. O finansowaniu w ramach programu unijnego Horyzont 2020 opowiedzą eksperci z Krajowego Punktu Kontaktowego PB UE. Ofertę wsparcia i finansowania ekspansji zagranicznej zaprezentują również eksperci PAIH oraz BGK TFI i PKO BP.

Seminarium zakończy się rozmowami przedstawicieli biznesu z zaproszonymi ekspertami.

Spotkanie będzie prowadzone w języku angielskim.

Liczba miejsc na wydarzenie jest ograniczona. W pierwszej kolejności do udziału zapraszamy firmy z branż: motoryzacyjnej, chemicznej oraz maszynowej.

Prosimy rejestrować się pod poniższymi linkami:

www3.paiz.gov.pl/konferencje/?expansion_to_Germany
www3.paiz.gov.pl/konferencje/?expansion_to_Germany&lang=en

 

Załącznik:

 

 

 Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

ul. Krucza 50

00-025 Warszawa


Wszystkie prawa zastrzeżone; Wyłączenie odpowiedzialności

internetART
Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Możesz dowiedzieć się więcej o tym, jakich ciasteczek używamy lub wyłączyć je w ustawieniach.
Akceptuję politykę prywatności Portalu zamknij