Specjalny serwis na czas pandemii dla przedsiębiorców PAIH24: 22 334 99 55
Wydarzenia
Strona główna > Wydarzenia
5 września 2017

Łódzkie w Chinach

Zapraszamy do udziału w szkoleniach w ramach  „Łódzkie w Chinach”, projektu zainicjowanego przez Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego. Inicjatywa jest skierowana do firm z branży spożywczej oraz przedsiębiorców posiadających innowacyjne rozwiązania technologiczne, którzy chcą nawiązać współpracę handlową z Państwem Środka.
Program składa się z dwóch etapów:
  • 1 ETAP (Łódź) -  Szkolenia  „Jak prowadzić swój biznes w Chinach”? 5.09.2017 - dla branży spożywczej i 6.09.2017 dla firm posiadających innowacyjne rozwiązania.

  • 2 ETAP (Chiny) - Misje gospodarcze  -  dla branży spożywczej w dniach 19-23.10.2017 i dla firm innowacyjnych w dniach 23-28.10.2017.
Spośród wszystkich uczestników warsztatów zostanie wyłonionych w sumie 10 firm (po 5 z każdego szkolenia), których przedstawiciele wyjadą na największą polską imprezę gospodarczą odbywającą się w sercu zachodnich Chin - w „mieście przyszłości”, jak o Chengdu mówią sami mieszkańcy prowincji Syczuan.
 
Podczas wyjazdu wszyscy uczestnicy poznają specyfikę kontaktów z chińskimi kupcami i inwestorami, wezmą udział w zaaranżowanych aktywnościach biznesowych, ale przede wszystkim otrzymają możliwość zaprezentowania swoich produktów i usług - w miejscach, gdzie liczba odwiedzających sięga 200.000 osób.

Aby wziąć udział w programie „Łódzkie w Chinach" należy zapisać się na: http://golodzkie.com/zglos-firme-formularz
 
Ilość miejsc jest ograniczona. 
 
Więcej informacji na: www.golodzkie.com
 


Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

ul. Krucza 50

00-025 Warszawa


Wszystkie prawa zastrzeżone; Wyłączenie odpowiedzialności

Biuletyn Informacji Publicznej PAIH internetART
Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Akceptuję politykę prywatności Portalu zamknij