Infolinia: 800 800 120
Aktualności
Strona główna > Aktualności
31 sierpnia 2017

Zaawansowane technologie poszukiwane w Singapurze

ZBH Singapur rozpoczyna współpracę z Intellectual Property Intermediary (IPI) Singapore w zakresie promowania polskich zaawansowanych technologii w Singapurze.

Singapur


Zagraniczne Biuro Handlowe PAIH w Singapurze rozpoczęło współpracę z organizacją Intellectual Property Intermediary (IPI) Singapore utworzoną przez Ministerstwo Handlu i Przemysłu w celu pozyskiwania technologii i innowacji na potrzeby singapurskiego biznesu.

IPI Singapore kojarzy dostawców z biorcami technologii, dysponuje zespołem ekspertów, którzy są w stanie ocenić przydatność technologii pod katem realnych potrzeb singapurskich firm.

Dostawcami technologii mogą być zarówno firmy singapurskie, jak i spoza Singapuru. IPI Singapore za pośrednictwem PAIH zachęca firmy polskie do przesyłania swoich ofert opisujących technologie.

Zainteresowane firmy proszone są o wypełnienie formularza (w załączeniu), od którego zaczyna się procedura poszukiwania partnera. Formularze z opisem technologii (w jęz. angielskim) prosimy przesyłać mailowo do ZBH Singapur.

Dla ułatwienia, załączamy listę poszukiwanych w Singapurze technologii według branż. Prosimy o zapoznanie się z nią przed wypełnieniem formularza.

Oficjalna strona IPI Singapore: www.ipi-singapore.org

 
Załączniki:

 Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

ul. Krucza 50

00-025 Warszawa


Wszystkie prawa zastrzeżone; Wyłączenie odpowiedzialności

Biuletyn Informacji Publicznej PAIH internetART
Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Akceptuję politykę prywatności Portalu zamknij