Specjalny serwis na czas pandemii dla przedsiębiorców PAIH24: 22 334 99 55
Aktualności
Strona główna > Aktualności
17 sierpnia 2017

PAIH rekrutuje do Zagranicznych Biur Handlowych

W związku z intensywnym rozwojem globalnej sieci Zagranicznych Biur Handlowych PAIH, Agencja poszukuje kandydatów na stanowiska kierowników Biur w: krajach Unii Europejskiej, na Bliskim Wschodzie, Ameryce Północnej i Południowej, Azji oraz Afryce.

TO NIE JEST ZWYKŁA PRACA…

W związku z planowanym otwarciem biur za granicą poszukujemy kandydatów do pracy w regionach: Kraje UE, Bliski Wschód, Ameryka Północna i Południowa, Azja oraz Afryka,

na stanowisku:

Kierownik Zagranicznego Biura Handlowego


Zagraniczne Biura Handlowe (ZBH) Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu to sieć przedstawicielstw, których zadaniem jest wspieranie eksportu oraz inwestycji polskich przedsiębiorstw na rynkach zagranicznych, jak również przyciąganie zagranicznych inwestorów do Polski. Docelowo powstać ma 70 Biur, w krajach o największym potencjale rozwojowym dla polskich firm. Biura charakteryzują się elastyczną strukturą dopasowaną do potrzeb i wyzwań na danym rynku oraz szerokim wachlarzem usług dla biznesu świadczonych w miejscu docelowym. Zagraniczne Biura Handlowe wsparte kompleksową ofertą grupy PFR, umożliwią przedsiębiorcom dotarcie na rynki, które charakteryzuje największy potencjał pod kątem możliwości eksportowych oraz inwestycyjnych dla danej grupy produktów.

Do zadań pracowników Biura należy m.in.: udzielanie informacji ekonomicznych i analitycznych o poszczególnych sektorach gospodarki, uwarunkowaniach prawnych, konkurencji i potencjale danego rynku, a także organizacja seminariów i warsztatów, stoisk na imprezach targowych i wystawienniczych w miejscu działalności ZBH czy obsługa misji gospodarczych z Polski.

Pełen zakres wymagań oraz formularz aplikacyjny: www.paih.gov.pl/praca

Lista i kontakt do działających już Zagranicznych Biur Handlowych:
www.paih.gov.pl/o_agencji/Zagraniczne_Biura_HandlowePolska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

ul. Krucza 50

00-025 Warszawa


Wszystkie prawa zastrzeżone; Wyłączenie odpowiedzialności

Biuletyn Informacji Publicznej PAIH internetART
Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Akceptuję politykę prywatności Portalu zamknij