Specjalny serwis na czas pandemii dla przedsiębiorców PAIH24: 22 334 99 55
Aktualności
Strona główna > Aktualności
2 sierpnia 2017

PAIH otwiera polskim firmom dostęp do 8,5 tys. kontrahentów w Wietnamie

Zagraniczne Biuro Handlowe PAIH w Wietnamie nawiązało współpracę z National One-Stop Services and Investments Organisation (NSO), która zarządza największą wietnamską platformą informacyjną na temat lokalnych firm i okręgów przemysłowych. - NSO to wypróbowany partner, pomagający sprawnie wejść na rynek Wietnamu - przekonuje Piotr Harasimowicz, szef wietnamskiego oddziału PAIH.

Działająca od dwudziestu lat National One-Stop Services and Investments Organisation wyspecjalizowała się w rozwoju i rozbudowie infrastruktury przedsiębiorczej Wietnamu, a zwłaszcza stref przemysłowych. Organizacja zarządza informacjami o ponad 8,5 tys. firm funkcjonujących w Wietnamie, jak również na temat 113 tamtejszych parków przemysłowych oraz 53 okręgów administracyjnych.

 


Podpisanie umowy współpracy z NSO pozwala PAIH korzystać z zasobów platformy oraz przekazywać dane polskim przedsiębiorcom.

Firma z Polski nie tylko zyskuje dostęp do bazy wietnamskich kontrahentów. W grę wchodzą również wspólne konferencje, targi, eventy oraz programy edukacyjne. Zwłaszcza te ostatnie są bardzo mocną stroną NSO - tłumaczy Piotr Harasimowicz.

NSO2
Kierownik ZBH PAIH w Wietnamie podpisuje umowę współpracy z prezesem NSO Goh Boon Keemem.


Organizacja często inicjuje treningi czy szkoleniową wymianę pracowników. Takie projekty prowadzi zarówno dla firm wietnamskich, jak i międzynarodowych. Organizacja dysponuje również wsparciem lokalnych prawników czy ekspertów w obszarze księgowości.


NSO1Prezentacja Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu podczas spotkania w biurze w Ho Chi Minh City.


National One-Stop Services and Investments Organisation prowadzi wyjątkowo szczegółową i stale aktualizowaną bazę danych wszystkich parków przemysłowych w Wietnamie. - To świetne narzędzie do dotarcia do potencjalnych partnerów inwestycyjnych i prosta droga do wyboru odpowiedniej lokację pod inwestycję - mówi kierownik placówki PAIH w Ho Chi Minh City. (PAIH)Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

ul. Krucza 50

00-025 Warszawa


Wszystkie prawa zastrzeżone; Wyłączenie odpowiedzialności

Biuletyn Informacji Publicznej PAIH internetART
Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Akceptuję politykę prywatności Portalu zamknij