Wydarzenia
Strona główna > Wydarzenia
5 kwietnia 2017

PreSelectUSA

5 kwietnia zapraszamy na spotkanie dla polskich firm zainteresowanych inwestowaniem w USA. Organizatorami konferencji są:  Biuro Radcy Handlowego Ambasady Amerykańskiej w Warszawie Polska Agencja Inwestycji i Handlu, a także Miller Canfield, Avitus Group, Citi Handlowy, C.A.S.E. Wydarzenie odbędzie się w Centrum Prasowym Agencji (ul. Bagatela 12, w Warszawie) w godzinach 9:30 – 15:00.

Od kilku lat rośnie zainteresowanie polskich przedsiębiorstw inwestycjami w USA. Firmy poszukują informacji na temat przepisów prawnych, otworzenia konta w USA, kontaktów do amerykańskich instytucji, które mogłyby im służyć pomocą.

Kwietniowe spotkanie z ekspertami nie przypadkowo nawiązuje nazwą do organizowanego w USA Szczytu Inwestycyjnego - Select USA. Uczestnicy spotkania będą mogli m.in. zasięgnąć porady w formie speed business meetings z wysokiej klasy ekspertami z różnych dziedzin prawa, księgowości, HR, IT oraz bankowości, którzy na co dzień pomagają inwestorom odnieść sukces w USA.

Konferencja odbywa się w języku polskim z tłumaczeniem symultanicznym.

REJESTRACJA NA WYDARZENIE ZOSTAŁA JUZ ZAKOŃCZONA.

 (PAIH)Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

ul. Krucza 50

00-025 Warszawa


Wszystkie prawa zastrzeżone; Wyłączenie odpowiedzialności

internetART
Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Możesz dowiedzieć się więcej o tym, jakich ciasteczek używamy lub wyłączyć je w ustawieniach.
Akceptuję politykę prywatności Portalu zamknij