Infolinia: 800 800 120
Aktualności
Strona główna > Aktualności
25 lipca 2017

Współpraca z sektorem farmaceutycznym

Po sukcesie podpisania memorandum z Parkiem Przemysłowym Long Hau, pracownicy Zagranicznego Biura Handlowego w Ho Chi Minh City zostali zaproszeni do współpracy z jedną z największych firm farmaceutycznych w Wietnamie. Korporacja Dong Nam Pharma, posiadająca sześć fabryk produktów farmaceutycznych oraz suplementów diety, importując składniki z Francji, Japonii, USA, Chin i innych krajów świata.

Dong Nam1Kierownik Biura PAIH w Wietnamie Piotr Harasimowicz po uroczystym spotkaniu, wraz z prezesem Dong Nam Pharma. Na zdjęciu również synowie prezesa, dyrektorzy fabryk oraz Krzysztof Hajłasz, pracownik ZBH.


W początkowym, uroczystym spotkaniu uczestniczył prezes korporacji Loc Tan Vo oraz dyrektor Orient Pharmaceutical, jednej z podległych fabryk, Duy Quan Vo. Zarząd korporacji, przekazując opiekę nad fabrykami w ręce młodej generacji wykształconych w USA dyrektorów, kładzie duży nacisk na znalezienie partnera otwierającego rynek europejski. Współpraca z PAIH daje możliwość polskim firmom stać się właśnie takim partnerem. Poprzez wspólną inwestycję w Wietnamie, nastąpiłaby wymiana wiedzy oraz doświadczeń otwierająca stronie polskiej rynek południowej Azji, a stronie wietnamskiej drzwi do Europy.


Dong Nam2Pracownicy ZBH zwiedzają dział R&D fabryki.


Po spotkaniu i krótkiej sesji zdjęciowej, pracownicy PAIH zostali oprowadzeni po fabrykach mieszczących się na terenie Parku Przemysłowego Dong Nam. Zwiedzono dział R&D, dział produkcji antybiotyków, leków ziołowych i ogólnych. W przyszłym roku korporacja Dong Nam Pharma planuje również otworzyć dział produkcji kosmetyków. Wysokie standardy oraz profesjonalizm pracowników sprawiły, że Dong Nam Pharma było pierwszą firmą w Wietnamie, która otrzymała certyfikat GMP (Good Manufacturing Practices) od Światowej Organizacji Zdrowia.


Dong Nam3

Dong Nam4

Dong Nam5Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

ul. Krucza 50

00-025 Warszawa


Wszystkie prawa zastrzeżone; Wyłączenie odpowiedzialności

Biuletyn Informacji Publicznej PAIH internetART
Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Akceptuję politykę prywatności Portalu zamknij